4. 9. 2014
CVeČko pripravené na nový školský rok

Centrum voľného času v Malackách pripravilo slávnostné otvorenie školského roka 2014/2015 na 11. septembra, no v jeho priestoroch to už bzučí ako v úli. Všetko je pripravené na príchod malých i veľkých návštevníkov záujmových krúžkov. Aké novinky CVČ chystá, sme sa spýtali riaditeľky centra A. Šurinovej.

„Okrem bohatej ponuky dobre zabehnutých aktivít prinášame tento rok navyše napríklad španielčinu, ale aj cyklistiku pod vedením Marcela Bullu, predsedu SCK Záhorák. Očakávame, že táto aktivita s heslom Predbehni aj Sagana zaujme veľa detí a ich rodičov aj vďaka tomu, že náplňou stretnutí na dvoch kolesách budú výlety do blízkeho či vzdialenejšieho okolia,“ priblížila riaditeľka CVČ.

Pre dievčatká môže byť atraktívna ďalšia novinka – výroba náramkov z farebných gumičiek. K najnavštevovanejším aktivitám v uplynulých rokoch patrili šach, ale aj výtvarné či hudobné krúžky, vždy je najžiadanejšia gitara a veľký záujem je aj o spev. „V tomto školskom roku chceme po prvý raz umožniť záujemcom o prácu s hlinou individuálny vstup do dielne s hrnčiarskym kruhom. Vstupné bude 1 € za hodinu a malý príplatok za materiál a vypálenie hliny,“ potešila milovníkov keramiky riaditeľka CVČ v Malackách.

Text, foto: -tabu-  

 

 

Ďalšie
Spoločnosť
30. 11. 2023
Nový podcast MALACKY NAHLAS - prvý diel

Milí Malačania, začíname s novým podcastom MALACKY NAHLAS. Budeme sa v ňom venovať dôležitým a…

Zobraziť celý článok
Doprava
Rozvoj
29. 11. 2023
Rekonštrukcia Ulice Martina Benku bude pokračovať na jar

Bratislavská vodárenská spoločnosť už skončila kompletnú rekonštrukciu vodovodu a kanalizácie na…

Zobraziť celý článok