4. 9. 2014
CVeČko pripravené na nový školský rok

Centrum voľného času v Malackách pripravilo slávnostné otvorenie školského roka 2014/2015 na 11. septembra, no v jeho priestoroch to už bzučí ako v úli. Všetko je pripravené na príchod malých i veľkých návštevníkov záujmových krúžkov. Aké novinky CVČ chystá, sme sa spýtali riaditeľky centra A. Šurinovej.

„Okrem bohatej ponuky dobre zabehnutých aktivít prinášame tento rok navyše napríklad španielčinu, ale aj cyklistiku pod vedením Marcela Bullu, predsedu SCK Záhorák. Očakávame, že táto aktivita s heslom Predbehni aj Sagana zaujme veľa detí a ich rodičov aj vďaka tomu, že náplňou stretnutí na dvoch kolesách budú výlety do blízkeho či vzdialenejšieho okolia,“ priblížila riaditeľka CVČ.

Pre dievčatká môže byť atraktívna ďalšia novinka – výroba náramkov z farebných gumičiek. K najnavštevovanejším aktivitám v uplynulých rokoch patrili šach, ale aj výtvarné či hudobné krúžky, vždy je najžiadanejšia gitara a veľký záujem je aj o spev. „V tomto školskom roku chceme po prvý raz umožniť záujemcom o prácu s hlinou individuálny vstup do dielne s hrnčiarskym kruhom. Vstupné bude 1 € za hodinu a malý príplatok za materiál a vypálenie hliny,“ potešila milovníkov keramiky riaditeľka CVČ v Malackách.

Text, foto: -tabu-  

 

 

Ďalšie
Rozvoj
Cykloturistika
24. 6. 2024
Rozvoj cyklodopravy je naším spoločným cieľom

Podpora bezpečnej cyklodopravy bola hlavným cieľom cyklojazdy Malackami, ktorá sa konala vsobotu 8…

Zobraziť celý článok
Práca
Oznamy
21. 6. 2024
MsCSS hľadá pomocnú silu do kuchyne

Zamestnávateľ: Mestské centrum sociálnych služieb MalackySídlo: 1. mája 9, 901 01 MalackyPracovné…

Zobraziť celý článok