11. 11. 2013
CVČ pripravuje ďalšie podujatie pre verejnosť

V prípade, že máte veľmi nabitý program, rezervujte si v kalendári ďalší termín, ktorý môžete stráviť spolu s nami v Centre voľného času v Malackách.

V nedeľu 24. 11. o 15.00 h pozývame všetkých na tvorivé popoludnie s názvom Umelecká dielňa, kde sa môžete naučiť veľa nových techník a vyrobiť si množstvo originálnych darčekov nielen pre svojich blízkych, ale aj pre seba tak, aby vám tieto výtvory štýlovo vyzdobili vaše domácnosti, alebo si môžete tvoriť len tak pre radosť.

Voľný čas vám spestríme modelovaním zo slaného cesta, voskovými plátmi si môžete vyzdobiť sviečky rôznymi motívmi, alebo sa z vás môže aspoň na chvíľu stať ľudový remeselník, ktorý si u nás vyskúša rezbársku prácu s drevom a dlátom, či si vytvorí nenapodobiteľnú čipku pomocou paličiek. Podujatie a práca na ňom je prístupné deťom či dospelým, skrátka všetkým, ktorí majú chuť stráviť príjemnú a kreatívnu nedeľu. A ak budete pri vašej tvrdej práci potrebovať aj nejaké to občerstvenie, u nás si môžete zakúpiť aj niečo malé pod zub.

Text: -cvč-, foto: archív redakcie

Ďalšie
Šport
12. 6. 2024
Patrik Koch si zahral NHL, v zámorí zostáva

Hokejového obrancu a rodáka z Malaciek Patrika Kocha čaká sťahovanie. Jeho klub Arizona Coyotes,…

Zobraziť celý článok
Služby
Oznamy
11. 6. 2024
Zberný dvor na Partizánskej bude zatvorený

Od piatku 14. júna do stredy 19. júna bude zberný dvor na Partizánskej ul. ZATVORENÝ.V prípade…

Zobraziť celý článok