11. 11. 2013
CVČ pripravuje ďalšie podujatie pre verejnosť

V prípade, že máte veľmi nabitý program, rezervujte si v kalendári ďalší termín, ktorý môžete stráviť spolu s nami v Centre voľného času v Malackách.

V nedeľu 24. 11. o 15.00 h pozývame všetkých na tvorivé popoludnie s názvom Umelecká dielňa, kde sa môžete naučiť veľa nových techník a vyrobiť si množstvo originálnych darčekov nielen pre svojich blízkych, ale aj pre seba tak, aby vám tieto výtvory štýlovo vyzdobili vaše domácnosti, alebo si môžete tvoriť len tak pre radosť.

Voľný čas vám spestríme modelovaním zo slaného cesta, voskovými plátmi si môžete vyzdobiť sviečky rôznymi motívmi, alebo sa z vás môže aspoň na chvíľu stať ľudový remeselník, ktorý si u nás vyskúša rezbársku prácu s drevom a dlátom, či si vytvorí nenapodobiteľnú čipku pomocou paličiek. Podujatie a práca na ňom je prístupné deťom či dospelým, skrátka všetkým, ktorí majú chuť stráviť príjemnú a kreatívnu nedeľu. A ak budete pri vašej tvrdej práci potrebovať aj nejaké to občerstvenie, u nás si môžete zakúpiť aj niečo malé pod zub.

Text: -cvč-, foto: archív redakcie

Ďalšie
Bezpečnosť
Oznamy
4. 12. 2023
Plán činnosti vo vojenskom obvode na mesiac december 2023

ilustr. foto: www.mod.gov.sk Kompletné info na www.mosr.sk

Zobraziť celý článok
Spoločnosť
30. 11. 2023
Nový podcast MALACKY NAHLAS - prvý diel

Milí Malačania, začíname s novým podcastom MALACKY NAHLAS. Budeme sa v ňom venovať dôležitým a…

Zobraziť celý článok