18. 6. 2013
Čo sa deje a čo sa bude diať v našom meste?

Čo plánujú poslanci? Na čom práve pracuje mestský úrad? Aké nové mestské normy na nás čakajú? Odpovede na tieto i mnohé ďalšie otázky prinesie zasadnutie mestského zastupiteľstva, ktoré sa koná tento štvrtok so začiatkom o 9.00 h.

Zasadnutia MsZ sú verejnosti prístupné a nezabudnite, že ich môžete sledovať v priamom prenose aj on-line na www.malacky.sk.

Na júnovom zastupiteľstve sa bude opäť hovoriť o pravidlách času predaja v obchode a času  prevádzky služieb na území mesta a tiež o záväzných častiach zmien a doplnkov územného plánu mesta Malacky. Na programe sú však aj nové body, ako napríklad návrh Etického kódexu voleného predstaviteľa samosprávy mesta Malacky.

Poslanci budú rokovať aj o dotácii z rozpočtu mesta pre občianske združenie UV a vypočujú si stanovisko hlavného kontrolóra k záverečnému účtu mesta za rok 2012. Pozrú sa tiež na hospodárenie rozpočtových a príspevkových organizácií mesta, čiže škôl a škôlok, Centra voľného času, Mestského centra sociálnych služieb, Mestského centra kultúry a AD HOC, správcu našich športovísk.

Chýbať nebude ani návrh projektu viacúrovňového bývania pre skupiny občanov ohrozených sociálnym vylúčením a ani pravidelná informácia o stave projektu odkanalizovania.

Kompletný program

– mija –

Ďalšie
Kultúra
24. 5. 2024
Tomáško Hindra v seriáli TV Markíza

V Malackách sa to veru hereckými talentmi len tak hemží. Vedeli ste, že Tomáško zmarkízackeho…

Zobraziť celý článok
Spoločnosť
Kultúra
24. 5. 2024
Hrnček z Malaciek pre Kaisera s Lábusom

Návšteva Stovežatej, Divadlo Kalich a trochu šťastia Kto by nepoznal obľúbených hercov…

Zobraziť celý článok