24. 7. 2014
Čo prinesie ďalší víkend?

Najbližší víkend je pre vás pripravená Arteterapia pre dospelých, Rozprávkovo-hudobné popoludnie a letný koncert. Zastaviť sa môžete aj na výstave v Malackom kaštieli, prípadne sa môžete zúčastniť letných prechádzok Zámockým parkom so sprievodcom.

Arteterapia pre dospelých s Andreou Zahradníkovou Krajčírovou sa uskutoční už v piatok  25. júla o 18.30 v Tvorivom ateliéri Mestského centra kultúry v Malackách na Záhoráckej ulici.

V nedeľu sa opäť uskutočnia letné prechádzky Zámockým parkom so sprievodcom. Príjemné prechádzanie sa po dobrom nedeľnom obede padne iste každému vhod. Preto neváhajte a pridajte sa. Stretneme sa o 14.00 h pred Malackým kaštieľom. Dozviete sa, ako vyzeral Zámocký park v minulosti, ako a na čo ho využívali Pálfiovci, aká je história kaplnky, ktorá sa nachádza v útrobách Zámockého parku, ale tiež aké vzácne dreviny tu rastú.

V nedeľu si so svojimi ratolesťami nenechajte ujsť ani tvorivú dielničku so začiatkom o 16-tej a rozprávku o 17-tej. Tento krát sa predstaví Rád červených nosov s predstavením Zo života hmyzu. Krásne letné počasie, ktoré na nedeľu hlásia meteorológovia, určite podčiarkne príjemný letný koncert zoskupenia El Moro Flamenco. Ten odštartuje o 18-tej hodine. Všetko sa uskutoční na lúke pred Malackým kaštieľom a vstup je voľný.

Pripomíname aj aktuálnu výstavu v Malackom kaštieli, ktorá odštartovala vo štvrtok 3. júla a má názov Návraty v čase. Autormi obrazov sú umelci združení v ARTEFAKT-e, združení nezávislých výtvarníkov. Umelci Jozef Práznovský, Ján Remiš, Ondrej Štalmach a Vladimír Mičienka predstavujú svoje diela Malačanom do polovice augusta.
Prajeme príjemný víkend!

Text: N. Slobodová, foto: -tabu-

 

 

 

 

Ďalšie
Doprava
Rozvoj
29. 11. 2023
Rekonštrukcia Ulice Martina Benku bude pokračovať na jar

Bratislavská vodárenská spoločnosť už skončila kompletnú rekonštrukciu vodovodu a kanalizácie na…

Zobraziť celý článok
Životné prostredie
Služby
Oznamy
28. 11. 2023
Západoslovenská distribučná vyzýva vlastníkov na orez drevín

Spoločnosť Západoslovenská distribučná a.s. (ZSDis) vyzýva vlastníkov, nájomcov a správcov…

Zobraziť celý článok