24. 7. 2014
Čo prinesie ďalší víkend?

Najbližší víkend je pre vás pripravená Arteterapia pre dospelých, Rozprávkovo-hudobné popoludnie a letný koncert. Zastaviť sa môžete aj na výstave v Malackom kaštieli, prípadne sa môžete zúčastniť letných prechádzok Zámockým parkom so sprievodcom.

Arteterapia pre dospelých s Andreou Zahradníkovou Krajčírovou sa uskutoční už v piatok  25. júla o 18.30 v Tvorivom ateliéri Mestského centra kultúry v Malackách na Záhoráckej ulici.

V nedeľu sa opäť uskutočnia letné prechádzky Zámockým parkom so sprievodcom. Príjemné prechádzanie sa po dobrom nedeľnom obede padne iste každému vhod. Preto neváhajte a pridajte sa. Stretneme sa o 14.00 h pred Malackým kaštieľom. Dozviete sa, ako vyzeral Zámocký park v minulosti, ako a na čo ho využívali Pálfiovci, aká je história kaplnky, ktorá sa nachádza v útrobách Zámockého parku, ale tiež aké vzácne dreviny tu rastú.

V nedeľu si so svojimi ratolesťami nenechajte ujsť ani tvorivú dielničku so začiatkom o 16-tej a rozprávku o 17-tej. Tento krát sa predstaví Rád červených nosov s predstavením Zo života hmyzu. Krásne letné počasie, ktoré na nedeľu hlásia meteorológovia, určite podčiarkne príjemný letný koncert zoskupenia El Moro Flamenco. Ten odštartuje o 18-tej hodine. Všetko sa uskutoční na lúke pred Malackým kaštieľom a vstup je voľný.

Pripomíname aj aktuálnu výstavu v Malackom kaštieli, ktorá odštartovala vo štvrtok 3. júla a má názov Návraty v čase. Autormi obrazov sú umelci združení v ARTEFAKT-e, združení nezávislých výtvarníkov. Umelci Jozef Práznovský, Ján Remiš, Ondrej Štalmach a Vladimír Mičienka predstavujú svoje diela Malačanom do polovice augusta.
Prajeme príjemný víkend!

Text: N. Slobodová, foto: -tabu-

 

 

 

 

Ďalšie
Rozvoj
Cykloturistika
24. 6. 2024
Rozvoj cyklodopravy je naším spoločným cieľom

Podpora bezpečnej cyklodopravy bola hlavným cieľom cyklojazdy Malackami, ktorá sa konala vsobotu 8…

Zobraziť celý článok
Práca
Oznamy
21. 6. 2024
MsCSS hľadá pomocnú silu do kuchyne

Zamestnávateľ: Mestské centrum sociálnych služieb MalackySídlo: 1. mája 9, 901 01 MalackyPracovné…

Zobraziť celý článok