4. 3. 2014
Chudnutie s úspechom zaručené – tvrdia tréneri
Areál telocvične na Pezinskej ulici sa v sobotu 1. marca popoludní zaplnil do posledného miesta zväčša ženami – častejšie bacuľkami. Čakali na cenné rady, inšpiráciu, motiváciu a pomoc pri uskutočňovaní neľahkého predsavzatia straty váhy a sformovania tela – napríklad do plaviek. Malacky totiž po roku po druhý raz navštívil Július Karabinoš (60). Tento muž je majstrom sveta, Európy aj Slovenska v naturálnej kulturistike.

Dnes sa živí ako osobný tréner a výživový poradca, ktorý zaznamenal obrovskú premenu svojho tela. Spolupracuje aj ako odborný poradca Báječnej ženy. Vo veku 47 rokov ešte ako profesionálny chovateľ plazov nosil na sebe svojich vyše 100 kg. A po troch rokoch sa z neho stal atraktívny svalovec na nespoznanie. Spolu so svojou životnou partnerkou Lenkou Bórikovou (57) majú už vyše 2700 klientov, ktorým pomáhali na ceste k zníženiu hmotnosti a formovaniu tela.

Inšpirujúci je ich vlastný príklad, fotografie predtým a potom, ale aj výsledky ich klientov. Na seminári odzneli rady, organizátorka Ružena Beňová prezentovala zdravú stravu a pripravila jej ochutnávku. Na konci si ženy mohli dať zmerať telesný tuk a niektoré využili možnosť za zvýhodnenú sumu si dať vypracovať na základe podrobného dotazníka osobný plán stravovania a cvičenia, vďaka ktorým ich ľudia prestanú spoznávať. Premena je istá…

Text, foto: T. Búbelová
Ďalšie
Bezpečnosť
Oznamy
14. 6. 2024
Dnes o 12.00 h bude skúška sirén

V piatok 14. júna sa o 12.00 h na celom území Slovenska uskutoční preskúšanie varovnej siete sirén…

Zobraziť celý článok
Samospráva
Rozvoj
13. 6. 2024
Podcast MALACKY NAHLAS - 7. diel

Vďaka dotácii vyše 1,5 milióna eur sa bude revitalizovať vnútroblok na Záhoráckej. Čo všetko to…

Zobraziť celý článok