18. 5. 2016
Cez víkend vypukne v Stupave obľúbený turnaj Playminihandball
Všetci minihádzanárski tréneri na Slovensku aj za hranicami už vedia, že v areáli základnej školy v Stupave sa od 20. do 22. mája koná obľúbený minihádzanársky turnaj Playminihandball 2016. Prvé zápasy odštartujú v piatok o 9.00 h a súťaženie vyvrcholí  v nedeľu o 14.00 h.

Na turnaji sa zúčastní 69 družstiev z 22 hádzanárskych klubov zo Slovenska, Čiech a  Rakúska. Celkovo 267 zápasov. O 620 hráčov sa bude starať viac ako 50-členný organizátorský tím.

„Sme radi, že tu máme opäť obľúbený minihádzanársky turnaj Playminihandball 2016. Tento rok k nám zavíta 620 malých minihádzanárov, čo je zatiaľ naše doterajšie maximum. Z turnaja sa stáva taký malý hádzanársky šampionát. Prídu k nám aj družstvá z väčšej diaľky ako Iuventa Michalovce, MHC Bardejov, Medzev a podobne. My organizátori máme radosť z toho, že deti sa každý rok na Playminihandball tešia. Pre účastníkov sme pripravili darček v podobe turnajového trička. Zároveň sa chceme poďakovať za podporu a spoluprácu mestu Stupava, základnej škole v Stupave a sponzorom,“
hovorí jeden z hlavných usporiadateľov Rudolf Draškovič ml.

-ts-
Ďalšie
Voľný čas
Spoločnosť
Kultúra
2. 10. 2023
Z Malaciek do Sydney

Žije, pracuje, tvorí aužíva si život vAustrálii. Malačianka Natália Chabadová (32) odišla pred…

Zobraziť celý článok
Školstvo
2. 10. 2023
Stredné školy na jednom mieste. Nenechajte si ujsť Deň župných škôl v Bory Mall 

Chemici, kuchári, pekári, informatici, elektrotechnici, kvetinári či kaderníci na jednom mieste.…

Zobraziť celý článok