21. 5. 2008
Cestovanie na Záhorie s problémami

Cestujúci, ktorí sa v pondelok 19. 5. potrebovali dostať autobusom na Záhorie do práce, čakali v Bratislave na Patrónke darmo. Spoj, ktorý mal odchádzať o 7.10 h, vôbec nešiel. Keby ich nezachránil autobus spoločnosti Doprávia z obce Závod, ktorý mal dokonca lístky o 5 Sk lacnejšie, dočkali by nasledujúceho autobusu takmer o hodinu. 

Keďže situácia sa opakovala v krátkom čase už po druhý raz (ten istý spoj vynechal aj 7. 5.), požiadali sme o vysvetlenie hovorkyňu Slovak lines Evu Vozárovú. Okrem iného nás zaujímalo i to, prečo o skutočnosti, že spoj nebol vypravený, nevedeli telefonisti horúcej linky Slovak lines, a teda nemohli dať cestujúcim odpoveď, či majú čakať, či autobus len mešká alebo čo sa vlastne stalo.

Cestovanie za prácou z Bratislavy na Záhorie nie je zriedkavé, no len máloktorý zamestnávateľ by toleroval opakované neskoré príchody, hoci zavinené dopravnou spoločnosťou. Zdá sa však, že SAD si z toho veľkú hlavu nerobí. V opačnom prípade by aspoň v televízii či tlači oznámili príčiny výpadku spoja na konkrétnej trase a cestujúcim by sa ospravedlnili. S vyjadrením Slovak lines cestujúcu verejnosť oboznámime, len čo nám ho spoločnosť doručí.

Ďalšie
Voľný čas
Spoločnosť
2. 2. 2023
Karnevalová paráda v Cvečku

Novučičké priestory Komunitného centra pri Cvč privítali v piatok 27. januára všetky…

Zobraziť celý článok
Voľný čas
Spoločnosť
Kultúra
2. 2. 2023
Dlhoročná riaditeľka CVČ odchádza do dôchodku

Utorok 31. január bol posledným pracovným dňom pre dlhoročnú riaditeľku Centra voľného času v…

Zobraziť celý článok