21. 5. 2008
Cestovanie na Záhorie s problémami

Cestujúci, ktorí sa v pondelok 19. 5. potrebovali dostať autobusom na Záhorie do práce, čakali v Bratislave na Patrónke darmo. Spoj, ktorý mal odchádzať o 7.10 h, vôbec nešiel. Keby ich nezachránil autobus spoločnosti Doprávia z obce Závod, ktorý mal dokonca lístky o 5 Sk lacnejšie, dočkali by nasledujúceho autobusu takmer o hodinu. 

Keďže situácia sa opakovala v krátkom čase už po druhý raz (ten istý spoj vynechal aj 7. 5.), požiadali sme o vysvetlenie hovorkyňu Slovak lines Evu Vozárovú. Okrem iného nás zaujímalo i to, prečo o skutočnosti, že spoj nebol vypravený, nevedeli telefonisti horúcej linky Slovak lines, a teda nemohli dať cestujúcim odpoveď, či majú čakať, či autobus len mešká alebo čo sa vlastne stalo.

Cestovanie za prácou z Bratislavy na Záhorie nie je zriedkavé, no len máloktorý zamestnávateľ by toleroval opakované neskoré príchody, hoci zavinené dopravnou spoločnosťou. Zdá sa však, že SAD si z toho veľkú hlavu nerobí. V opačnom prípade by aspoň v televízii či tlači oznámili príčiny výpadku spoja na konkrétnej trase a cestujúcim by sa ospravedlnili. S vyjadrením Slovak lines cestujúcu verejnosť oboznámime, len čo nám ho spoločnosť doručí.

Ďalšie
Doprava
29. 9. 2023
Prichádza nové dopravné značenie pre chodcov

Kpriechodom pre chodcov pribudnú miesta na prechádzanie Aktuálne stavebné úpravy na hlavnej…

Zobraziť celý článok
Samospráva
29. 9. 2023
Zastupiteľstvo: nové námestie, nová pediatrická ambulancia, dotácia pre…

Vo štvrtok 21. septembra rokovali poslanci mestského zastupiteľstva. Na programe boli ekonomické…

Zobraziť celý článok