21. 11. 2008
Čestné uznanie pre Malacky

Už po štvrtý raz sa zástupcovia mesta Malacky zúčastnili na medzinárodnom kongrese informačno-komunikačných technológií ITAPA 2008. Najväčšie podujatie svojho druhu na Slovensku predstavuje virtuálnu expozíciu toho najlepšieho, čo sa deje v oblasti informatizácie spoločnosti a e-governmentu na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Naša krajina sleduje trendy, ktoré v rovnakej oblasti hýbu vyspelým svetom, a hľadá cesty, ako nasadnúť do rozbehnutého vlaku a nezmeškať príležitosti, podopreté aj finančnou pomocou z EÚ pre túto oblasť. ITAPA je aj otvoreným priestorom pre súťaž inovatívnych projektov, realizovaných na národnej či lokálnej úrovni a cielených na služby v prospech občanov.

Mesto Malacky tento rok súťažilo v kategórii Zlepšovanie procesov a odborná porota ocenila čestným uznaním jeho projekt Elektronický katalóg služieb MsÚ na oficiálnom internetovom portáli mesta www.malacky.sk (menu Občan, položka Ako vybaviť). Informácie o ocenených projektoch a témy podujatia možno nájsť na www.itapa.sk.

Text: Tatiana Búbelová; Foto: autorka/ITAPA

Ďalšie
Oznamy
1. 2. 2023
Plán činnosti vo vojenskom obvode na mesiac február 2023

ilustr. foto: www.mod.gov.sk Kompletné info na www.mosr.sk

Zobraziť celý článok
Šport
30. 1. 2023
Záhoráci s výborným vstupom do druhej časti sezóny

            Hádzanári Stupavy a …

Zobraziť celý článok