21. 11. 2008
Čestné uznanie pre Malacky

Už po štvrtý raz sa zástupcovia mesta Malacky zúčastnili na medzinárodnom kongrese informačno-komunikačných technológií ITAPA 2008. Najväčšie podujatie svojho druhu na Slovensku predstavuje virtuálnu expozíciu toho najlepšieho, čo sa deje v oblasti informatizácie spoločnosti a e-governmentu na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Naša krajina sleduje trendy, ktoré v rovnakej oblasti hýbu vyspelým svetom, a hľadá cesty, ako nasadnúť do rozbehnutého vlaku a nezmeškať príležitosti, podopreté aj finančnou pomocou z EÚ pre túto oblasť. ITAPA je aj otvoreným priestorom pre súťaž inovatívnych projektov, realizovaných na národnej či lokálnej úrovni a cielených na služby v prospech občanov.

Mesto Malacky tento rok súťažilo v kategórii Zlepšovanie procesov a odborná porota ocenila čestným uznaním jeho projekt Elektronický katalóg služieb MsÚ na oficiálnom internetovom portáli mesta www.malacky.sk (menu Občan, položka Ako vybaviť). Informácie o ocenených projektoch a témy podujatia možno nájsť na www.itapa.sk.

Text: Tatiana Búbelová; Foto: autorka/ITAPA

Ďalšie
Doprava
29. 9. 2023
Prichádza nové dopravné značenie pre chodcov

Kpriechodom pre chodcov pribudnú miesta na prechádzanie Aktuálne stavebné úpravy na hlavnej…

Zobraziť celý článok
Samospráva
29. 9. 2023
Zastupiteľstvo: nové námestie, nová pediatrická ambulancia, dotácia pre…

Vo štvrtok 21. septembra rokovali poslanci mestského zastupiteľstva. Na programe boli ekonomické…

Zobraziť celý článok