6. 12. 2017
Boršičanka Antonína Koníčka v Malackách
Dychová hudba B O R Š I Č A N K A Antonína Koníčka – jedna z najznámejších a najpopulárnejších kapiel v Českej republike, zavíta v utorok 12. decembra do Malaciek. Priaznivci dobrej dychovej hudby si v Kultúrním domečku od 18.30 určite prídu na svoje. 
 
Kapela nadchne každého milovníka dychovky hlavne vysokou umeleckou úrovňou všetkých členov súboru a veľmi rozsiahlym, rozmanitým, ale aj náročným repertoárom. 
 
Táto vynikajúca kapela vznikla v roku 2001 a jej zakladateľom a kapelníkom je Antonín Koníček. Ten je známy priaznivcom dychovky nielen ako zakladateľ a dlhoročný kapelník Vlčnovjanky, ale aj ako trubkár, hudobný skladateľ a majiteľ hudobného vydavateľstva Akon, ktoré vydáva MC a CD hlavne s dychovkami.

Boršičanka AK za krátku dobu svojej existencie absolvovala stovky rôznych vystúpení nielen doma, ale aj v zahraničí, napríklad v Rakúsku, Nemecku, Švajčiarsku, Holandsku, Francúzsku, Lichtenštajnsku atď. Vystupovala tiež v niekoľkých reláciách ČT a možno ju veľmi často počuť aj na vlnách Slovenského rozhlasu. Od svojho vzniku natočila  už šesť samostatných CD-dosiek a na niekoľkých ďalších spoluúčinkuje.

Vstupenky je možné si zakúpiť v pokladni Kina alebo na www.mckmalacky.sk

MCK 
Ďalšie
Šport
19. 6. 2024
Zo stolnotenisového Pezinka prišla dobrá správa

Naši mladší žiaci Martin Sloboda a Róbert Žáček vybojovali na majstrovstvách kraja v družstvách 2.…

Zobraziť celý článok
Šport
19. 6. 2024
Fantastický úspech ZŠ Štúrova

Na školských športových majstrovstvách Slovenska v Šamoríne vystúpili dievčatá vo vybíjanej aj…

Zobraziť celý článok