12. 6. 2023
Blíži sa Turnaj generácií

Láska k hádzanej, dobrá zábava, ale najmä kvalitné a zaujímavé zápasy všetkých vekových kategórií – aj takto by sa dal definovať Turnaj generácii. Toto každoročné podujatie sa teší dlhej, už 25-ročnej tradícii, ktorá pokračuje aj tento rok. Stretneme sa v sobotu 24. júna v Zámockom parku!

Hádzanári všetkých vekových kategórií sa stretnú v tento jediný deň v roku a spolu sa zabavia v medzigeneračných zápasoch, ktoré sú nielen plné zábavy, ale často aj súťaživosti a napätia. Dobrú hádzanú sprevádza hudba, bufet a celodenný program pre tých najmenších. Na svoje si prídu aj ľudia, pre ktorých je hádzaná cudzia, alebo nemajú k tomuto športu vzťah. My však veríme, že po jednej návšteve si turnaj a spolu s ním aj hádzanú zamilujete.

Priateľský a rodinný kolektív hádzanárov Strojára Malacky a spojeného družstva Záhoráci Stupava/Malacky uvíta naozaj každého. Preto sa nebojte navštíviť náš tohtoročný turnaj a príďte okúsiť kúsok histórie, ale zároveň aj to najmodernejšie, čo hádzaná ponúka. 

Novinkou bude prezentácia automobilov značky VOLVO a pre priaznivcov a účastníkov bude pripravená špeciálna zľava na automobily VOLVO.

Hádzanársky oddiel TJ Strojár Malacky

Ďalšie
Šport
15. 4. 2024
Úspešná súťaž karate v Malackách

Karate klub TJ Strojár Malacky aj tento rok organizoval regionálnu súťaž spodporou Asociácie…

Zobraziť celý článok
Samospráva
Oznamy
15. 4. 2024
Stavebný úrad je oddnes do stredy zatvorený

Oznamujeme verejnosti, že z dôvodu školenia je od pondelka 15. apríla do stredy 17. apríla…

Zobraziť celý článok