12. 6. 2023
Blíži sa Turnaj generácií

Láska k hádzanej, dobrá zábava, ale najmä kvalitné a zaujímavé zápasy všetkých vekových kategórií – aj takto by sa dal definovať Turnaj generácii. Toto každoročné podujatie sa teší dlhej, už 25-ročnej tradícii, ktorá pokračuje aj tento rok. Stretneme sa v sobotu 24. júna v Zámockom parku!

Hádzanári všetkých vekových kategórií sa stretnú v tento jediný deň v roku a spolu sa zabavia v medzigeneračných zápasoch, ktoré sú nielen plné zábavy, ale často aj súťaživosti a napätia. Dobrú hádzanú sprevádza hudba, bufet a celodenný program pre tých najmenších. Na svoje si prídu aj ľudia, pre ktorých je hádzaná cudzia, alebo nemajú k tomuto športu vzťah. My však veríme, že po jednej návšteve si turnaj a spolu s ním aj hádzanú zamilujete.

Priateľský a rodinný kolektív hádzanárov Strojára Malacky a spojeného družstva Záhoráci Stupava/Malacky uvíta naozaj každého. Preto sa nebojte navštíviť náš tohtoročný turnaj a príďte okúsiť kúsok histórie, ale zároveň aj to najmodernejšie, čo hádzaná ponúka. 

Novinkou bude prezentácia automobilov značky VOLVO a pre priaznivcov a účastníkov bude pripravená špeciálna zľava na automobily VOLVO.

Hádzanársky oddiel TJ Strojár Malacky

Ďalšie
Voľný čas
Spoločnosť
Kultúra
2. 10. 2023
Z Malaciek do Sydney

Žije, pracuje, tvorí aužíva si život vAustrálii. Malačianka Natália Chabadová (32) odišla pred…

Zobraziť celý článok
Školstvo
2. 10. 2023
Stredné školy na jednom mieste. Nenechajte si ujsť Deň župných škôl v Bory Mall 

Chemici, kuchári, pekári, informatici, elektrotechnici, kvetinári či kaderníci na jednom mieste.…

Zobraziť celý článok