19. 6. 2013
Blažené ochladenie na kúpalisku
Kto v práci či doma nemá klimatizáciu, odtrpí si súčasné horúčavy zaliaty potom. Nádejou na príjemné ochladenie je svieža voda v bazénoch malackého kúpaliska. Už po niekoľkých dňoch od jeho otvorenia v sobotu 15. júna je jeho návštevnosť vysoká. Pracujúci i deti po vyučovaní – zväčša skrátenom pre neznesiteľný úpek – hľadajú radosť vo vode. Podľa jedných je dosť studená, pre iných je zasa jedinou ochranou pred prehriatím.

„Podmienky ani ceny na kúpalisku sa oproti vlaňajšku nezmenili,“ povedal riaditeľ AD HOC V. Mihočko. Dodáva, že v týchto dňoch pribudnú na kúpalisku dve strunové hojdačky – jedna pre deti do 3 rokov, druhá do 6 rokov. Návštevníci sa môžu najesť v reštaurácii či osviežiť v dvoch bufetoch. O bezpečnosť na kúpalisku sa stará aj mestská polícia.

„Najčastejšie sa vyskytujú problémy s nerešpektovaním zákazu zastavenia v smere od viaduktu ku kúpalisku, ale aj v smere od Jesenského ulice,“ povedal preventista MsP V. Kunák. „Apelujeme na návštevníkov kúpaliska, aby si v autách ani na dekách nenechávali cennejšie predmety, boli ostražití a nedávali príležitosť zlodejom,“ dodal a pripomenul, že počas leta je kúpalisko zaradené do zoznamu miest kontrolovaných aj v noci.

Text, foto: T. Búbelová
Ďalšie
Práca
Oznamy
17. 5. 2024
Voľné pracovné miesto na MsÚ: samostatný odborný referent územného plánovania

Mesto Malacky informuje o voľnom pracovnom mieste na Mestskom úrade Malacky s názvom: Samostatný…

Zobraziť celý článok
Školstvo
Práca
Oznamy
16. 5. 2024
Štyri voľné pracovné miesta v materskej škole

Materská škola, Jána Kollára 896, 901 01 Malacky, informuje o štyroch voľných pracovných miestach.…

Zobraziť celý článok