4. 12. 2007
Benefičný koncert Svitania

Prvá adventná nedeľa sa v Malackách niesla v znamení benefície. Združenie pre mentálne postihnutých Svitanie pripravilo v spolupráci s MCK už 5. ročník benefičného koncertu. Dobre naladení ľudia, umelci s koreňmi v našom meste či inde na Záhorí, predaj darčekových predmetov s vianočnými motívmi, ktoré vyrobili klienti neziskovej organizácie Vstúpte v Malackách, to všetko spríjemnilo tento nedeľný podvečer.

Muzikálové melódie v podaní Mirky Partlovej, Lucie Molnárovej, Marcely Molnárovej, Janka Slezáka, domáci tanečníci zo Saltatrixu, ale aj superstar Katka Koščová boli hviezdami dobročinného večera v prospech našich slabších spoluobčanov. Post moderátora sa už po druhý raz ušiel „poštárovi od Susedov“ Karolovi Horváthovi, ktorý sa ako náš rodák do Malaciek rád vracia.

Nielen on, ale aj ostatní účinkujúci svorne potvrdili priaznivé fluidum, ktoré sa na nich prenieslo z publika. Marcela Molnárová nemala problém podmaniť si divákov tak, aby si s ňou zaspievali Išeu Macek do mauacek a v úplnom závere nechýbala spoločná Tichá noc. A nás ostatných hreje dobrý pocit, že sme trošku pomohli…

 

Ďalšie
Doprava
29. 9. 2023
Prichádza nové dopravné značenie pre chodcov

Kpriechodom pre chodcov pribudnú miesta na prechádzanie Aktuálne stavebné úpravy na hlavnej…

Zobraziť celý článok
Samospráva
29. 9. 2023
Zastupiteľstvo: nové námestie, nová pediatrická ambulancia, dotácia pre…

Vo štvrtok 21. septembra rokovali poslanci mestského zastupiteľstva. Na programe boli ekonomické…

Zobraziť celý článok