4. 12. 2007
Benefičný koncert Svitania

Prvá adventná nedeľa sa v Malackách niesla v znamení benefície. Združenie pre mentálne postihnutých Svitanie pripravilo v spolupráci s MCK už 5. ročník benefičného koncertu. Dobre naladení ľudia, umelci s koreňmi v našom meste či inde na Záhorí, predaj darčekových predmetov s vianočnými motívmi, ktoré vyrobili klienti neziskovej organizácie Vstúpte v Malackách, to všetko spríjemnilo tento nedeľný podvečer.

Muzikálové melódie v podaní Mirky Partlovej, Lucie Molnárovej, Marcely Molnárovej, Janka Slezáka, domáci tanečníci zo Saltatrixu, ale aj superstar Katka Koščová boli hviezdami dobročinného večera v prospech našich slabších spoluobčanov. Post moderátora sa už po druhý raz ušiel „poštárovi od Susedov“ Karolovi Horváthovi, ktorý sa ako náš rodák do Malaciek rád vracia.

Nielen on, ale aj ostatní účinkujúci svorne potvrdili priaznivé fluidum, ktoré sa na nich prenieslo z publika. Marcela Molnárová nemala problém podmaniť si divákov tak, aby si s ňou zaspievali Išeu Macek do mauacek a v úplnom závere nechýbala spoločná Tichá noc. A nás ostatných hreje dobrý pocit, že sme trošku pomohli…

 

Ďalšie
Samospráva
Spoločnosť
26. 1. 2023
Špeciálna prokuratúra zastavila stíhanie primátora

 „Je nepochybné, že sa nestal skutok, pre ktorý sa vedie trestné stíhanie,“ píše sa v…

Zobraziť celý článok
Spoločnosť
Kultúra
25. 1. 2023
Múzeum vydalo nový zborník

MCK Malacky - Múzeum Michala Tillnera vydalo nový zborník Malacky a okolie 15, zameraný na…

Zobraziť celý článok