3. 5. 2012
Beh oslobodenia už po 40. raz

V utorok 8. mája sa uskutoční už 40. ročník Behu oslobodenia a VI. ročník Pohára Centra voľného času pod záštitou Komisie pre vzdelávanie, mládež a šport MsZ Malacky. Usporiadateľmi sú mesto Malacky, TJ STROJÁR, ŠK, AC, CVČ a AD HOC Malacky. Bežci sa budú prezentovať na futbalovom štadióne v Zámockom parku, ktorý je dejiskom tejto jubilejnej športovej udalosti pre deti i dospelých. Prezentácia bude od 8.00 do 9.30 h.

Na trasách rozličnej dĺžky (od 200 do 3000 m) pobežia vo viacerých vekových kategóriách chlapci, dievčatá, ale aj muži či ženy. Slávnostné vyhlásenie víťazov sa očakáva o 11.15 h. Žiactvo bude bojovať o Pohár Centra voľného času. Najlepších päť pretekárov v každej kategórii sa bude bodovať a súčet určí víťaznú školu.

Prví traja v každej kategórii získajú vecnú cenu a diplom. Vecnú cenu získa i najmladší a najstarší účastník pretekov. Ocenená bude i účasť rodín s najväčším počtom účastníkov (rodičia a deti). Riaditeľom behu je Anton Pašteka, tajomníkom Alžbeta Šurinová a hlavným rozhodcom Petr Filip.

-red- Foto: ilustr.
 

Ďalšie
Šport
18. 4. 2024
Stolnotenisová mládež boduje

Stolnotenisová mládež sa za ostatné týždne zúčastnila dvoch turnajov. Spomedzi reprezentantiek a…

Zobraziť celý článok
Šport
17. 4. 2024
Záhoráci budú bojovať v skupine o 5. – 8. miesto. S Považskou Bystricou…

V stredu 10. apríla odohrali hádzanári Záhoráci Stupava/Malacky domáci extraligový zápas s…

Zobraziť celý článok