29. 4. 2011
Americký futbal v Malackách
Necelé tri mesiaca od fungovania klubu Wildboars Malacky sa veľa zmenilo. Niektoré veci boli pozitívne, iné naopak negatívne. Čo sa týka negatívnych správ je to najmä odchod mnohých hráčov z klubu. Väčšinou bez dôvodu a komunikácie. Táto vec  klub veľmi mrzí ale zároveň musíme priznať, že sa s tým počítalo. Bojovať  zostalo desať  ,,statočných´´,  ktorí majú záujem sa zdokonaľovať a vytvoriť  v Malackách konkurencieschopný tím.
Prejdime však k pozitívam, niektorí hráči družstva si nakúpili výstroje. Teraz v našom družstve existuje už aj možnosť  vyskúšať si výstroj a cítiť sa ako pravý americky futbalista. Diviaci začali zbierať skúsenosti aj v iných SVK kluboch. Niektorí hráči sa zúčastnili predsezónneho kempu v Smoleniciach a ako čerešnička na torte je hosťovanie trojice Gyirbach Ľudovít, Galbavý Martin a Pekarovič Michal práve v spomínanom klube Smolenice Eagles. Hosťovanie by malo priniesť  Malackému klubu  veľa nových skúseností  pre ďalší rozvoj. Poslednou významnou novinkou je získanie zahraničného kondičného trénera z Londýna. S ním budú Wildboars pracovať na diaľku, spolupráca by však mala byť  úspešná a hráčom by to malo pomôcť pri ich obratnosti, výbušnosti či rýchlosti. Ďalšie informácie o novom kondičnom trénerovi  získate v najbližších dňoch na našej web stránke www.wildboarsmalacky.com

Klub v tejto dobe začal pracovať na novom nábore hráčov. Pred niekoľkými dňami  boli po meste vylepené náborové plagáty. Ďalšia akcia sa chystá na 1. mája v Zámockom parku. Touto náborovou aktivitou sme v týchto dňoch získali dvojicu nových adeptov, dúfam však, že oslovíme oveľa viac ľudí. S radosťou privítame nových záujemcov, ktorý rozšíria náš tím. Jedinou podmienkou je vek od 16 rokov. Klub nevyberá žiadne povinné poplatky! Zdôrazňujem, v tomto športe si každý nájde svoje miesto. Tak neseďte doma a pridajte sa k nám!

Martin Galbavý
Ďalšie
Doprava
29. 9. 2023
Prichádza nové dopravné značenie pre chodcov

Kpriechodom pre chodcov pribudnú miesta na prechádzanie Aktuálne stavebné úpravy na hlavnej…

Zobraziť celý článok
Samospráva
29. 9. 2023
Zastupiteľstvo: nové námestie, nová pediatrická ambulancia, dotácia pre…

Vo štvrtok 21. septembra rokovali poslanci mestského zastupiteľstva. Na programe boli ekonomické…

Zobraziť celý článok