6. 2. 2021
Aktuálne: v pondelok zostáva zatvorená aj cirkevná škola
V piatok sme informovali, že všetky tri základné školy v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta (ZŠ Štúrova, ZŠ Záhorácka a ZŠ Dr. J. Dérera) a materská škola zostávajú zatvorené a vyučovanie pokračuje dištančnou formou. Naopak, cirkevná škola sa pripravovala na otvorenie od pondelka 8. februára. Podľa najnovšieho rozhodnutia regionálneho hygienika sa neodporúča otvárať žiadne školy na území Bratislavského kraja, pričom toto odporúčanie sa vzťahuje aj na cirkevnú školu v Malackách. Znamená to, že všetky školy na území mesta zostávajú zatvorené. 
V prevádzke sú naďalej školské kluby iba pre deti rodičov zo strategickej infraštruktúry, prípadne tých, ktorí nemôžu pracovať formou home office. Podmienkou je preukázať sa negatívnym testom zákonného zástupcu dieťaťa, nie starším ako 7 dní. 
  V rozhodnutí Regionálneho úradu verejného zdravotníctva sa uvádza: Odporúčam neotvárať všetky školy na území okresov Bratislavského kraja (Bratislava I-V, Malacky, Pezinok a Senec) k plánovanému termínu (od 8. februára 2021), ale s časovým odkladom minimálne 2 týždňov. 
 

-red- 

Ďalšie
Šport
15. 4. 2024
Úspešná súťaž karate v Malackách

Karate klub TJ Strojár Malacky aj tento rok organizoval regionálnu súťaž spodporou Asociácie…

Zobraziť celý článok
Samospráva
Oznamy
15. 4. 2024
Stavebný úrad je oddnes do stredy zatvorený

Oznamujeme verejnosti, že z dôvodu školenia je od pondelka 15. apríla do stredy 17. apríla…

Zobraziť celý článok