19. 2. 2014
Ako schudnúť a zlepšiť si postavu - seminár

Už po druhý raz sa v Malackách uskutoční seminár o správnom chudnutí, formovaní postavy a zdravom životnom štýle. Organizátorkou stretnutia v areáli Agrostavu na Pezinskej ulici 18 v Malackách 1. marca o 14.00 h je Ružena Beňová, výživová poradkyňa a víťazka Jarnej premeny 2009. Hosťom, na ktorého rady už aj vlani dychtivo čakali ženy všetkých vekových skupín, bude Július Karabinoš, naturálny kulturista a organizátor každoročnej súťaže v chudnutí s názvom Jarná premena.

Návštevníci bezplatného seminára sa dozvedia triky a návody, ako schudnúť a viac už nepribrať, ako sa vypracovať k dokonalejšej postave. Možno získajú aj motiváciu a chuť urobiť niečo pre svoje zdravie a zároveň aj pre svoj príťažlivejší vzhľad. Ako osobný príklad obrovskej premeny im poslúži aj Lenka Bóriková, profesionálna osobná trénerka a dvojnásobná víťazka Jarnej premeny 2010 a 2011.   

Témami, na ktoré sa hostia zamerajú, majú byť okrem formovania postavy, redukcie hmotnosti a zlepšenia fyzickej kondície aj naberanie sily, nárast svalovej hmoty či tréningový a stravovací program. Každý, kto má chuť, motiváciu a odhodlanie na zásadné zmeny, bude srdečne vítaný!  

T. Búbelová
foto: S: Osuský

Ďalšie
Bezpečnosť
Oznamy
14. 6. 2024
Dnes o 12.00 h bude skúška sirén

V piatok 14. júna sa o 12.00 h na celom území Slovenska uskutoční preskúšanie varovnej siete sirén…

Zobraziť celý článok
Samospráva
Rozvoj
13. 6. 2024
Podcast MALACKY NAHLAS - 7. diel

Vďaka dotácii vyše 1,5 milióna eur sa bude revitalizovať vnútroblok na Záhoráckej. Čo všetko to…

Zobraziť celý článok