19. 2. 2014
Ako schudnúť a zlepšiť si postavu - seminár

Už po druhý raz sa v Malackách uskutoční seminár o správnom chudnutí, formovaní postavy a zdravom životnom štýle. Organizátorkou stretnutia v areáli Agrostavu na Pezinskej ulici 18 v Malackách 1. marca o 14.00 h je Ružena Beňová, výživová poradkyňa a víťazka Jarnej premeny 2009. Hosťom, na ktorého rady už aj vlani dychtivo čakali ženy všetkých vekových skupín, bude Július Karabinoš, naturálny kulturista a organizátor každoročnej súťaže v chudnutí s názvom Jarná premena.

Návštevníci bezplatného seminára sa dozvedia triky a návody, ako schudnúť a viac už nepribrať, ako sa vypracovať k dokonalejšej postave. Možno získajú aj motiváciu a chuť urobiť niečo pre svoje zdravie a zároveň aj pre svoj príťažlivejší vzhľad. Ako osobný príklad obrovskej premeny im poslúži aj Lenka Bóriková, profesionálna osobná trénerka a dvojnásobná víťazka Jarnej premeny 2010 a 2011.   

Témami, na ktoré sa hostia zamerajú, majú byť okrem formovania postavy, redukcie hmotnosti a zlepšenia fyzickej kondície aj naberanie sily, nárast svalovej hmoty či tréningový a stravovací program. Každý, kto má chuť, motiváciu a odhodlanie na zásadné zmeny, bude srdečne vítaný!  

T. Búbelová
foto: S: Osuský

Ďalšie
Voľný čas
Spoločnosť
Celomestské podujatia
Kultúra
6. 12. 2023
Horí prvá sviečka na adventnom venci

Kostolom Nepoškvrneného počatia Panny Márie v Malackách sa vnedeľu 3. decembra niesli tóny…

Zobraziť celý článok
Bezpečnosť
Oznamy
4. 12. 2023
Plán činnosti vo vojenskom obvode na mesiac december 2023

ilustr. foto: www.mod.gov.sk Kompletné info na www.mosr.sk

Zobraziť celý článok