11. 12. 2023
AC Malacky medzi Atlétmi roka 2023

Na vyhlasovaní výsledkov ankety Atlét roka 2023 mal svoje zastúpenie aj klub AC Malacky. Veľmi nás teší umiestnenie trénera Petra Filipa a talentovaného bežca Teodora Voleka.

Zástupcovia 43 klubov, 17 atletických odborníkov (tréneri, funkcionári) a 15 novinárov hlasovalo v šiestich kategóriách: Atlét roka, Mládežník roka, Objav roka, Tréner dospelých, Tréner mládeže a Veterán roka.

Petr Filip obsadil v kategórii tréner mládeže 5. miesto a medzi trénermi dospelých delené 14. – 17. miesto. Teodor Volek obsadil medzi objavmi roka delené 6. – 7. miesto a v kategórii mládež je na 12. priečke. Nielen im, ale všetkým trénerom a bežcom AC Malacky želáme veľa úspechov.

Na archívnej fotografii T. Volek s R. Slezákovou.

22. 10. 2024
Malačania sa stále držia čela, zvládli nervák vo Veľkých Ludinciach

Futbalisti FC Žolík Malacky zvíťazili v 13. kole 3. ligy Západ na ihrisku TJ Družstevník Veľké…