10. 8. 2018
AKTUÁLNE: asfaltovanie na Bernolákovej a Veľkomoravskej ulici
Horúce počasie zasiahlo do harmonogramu asfaltovania na Bernolákovej a Veľkomoravskej ulici. 

Počas dnešného dňa (piatok 10. august) bude pokračovať asfaltovanie finálnej obrusnej vrstvy asfaltu na Veľkomoravskej v úseku od Štefánikovej po Bernolákovu ulicu. Prosíme vodičov o rešpektovanie zákazu vjazdu až do večerných hodín, Veľkomoravská je v tomto úseku neprejazdná.
 
Parkovisko na Bernolákovej ulici je finálne vyasfaltované, avšak pre vysoké teploty asfalt tvrdne dlhšie, preto bude otvorené až počas víkendu.
 
V asfaltovaní avizovanom na začiatok budúceho týždňa bude pre náročnosť procesu tvrdnutia dodávateľ pokračovať až v stredu 15. augusta.
 
Vedenie radnice prosí vodičov, aby vyparkovali svoje vozidlá k strede ráno (obe parkoviská pred modrým bytovým domom ako aj na druhej strane), bude sa asfaltovať celý úsek od Bernolákovej po Hollého ulicu. Ak teploty do stredy klesnú, vyasfaltujú v tento deň všetky vrstvy až po finálnu obrusnú vrstvu. V prípade nepriazne počasia bude asfaltovanie dokončené vo štvrtok 16. augusta.
 
Otvárať sa bude vždy až večer, preto odporúčame vodičom, aby vozidlá nechali odstavené na vedľajších uliciach.

-red-
Ďalšie
Aktuality a oznamy
6. 1. 2026
Pozor na podvodníkov na Rakárenskej

Upozorňujeme obyvateľov Rakárenskej, že na ich ulici sa pohybujú podvodníci. Majú na sebe reflexné…

Zobraziť celý článok
Aktuality a oznamy
5. 1. 2026
Zber vianočných stromčekov – rodinné domy

I. a II. obvod piatok 16. januárstreda 28. január III. obvod pondelok 19. januárstreda 28…

Zobraziť celý článok