24. 8. 2012
8. Gulášové majstrovstvá Malaciek s ľudovou hudbou bratov Minárikovcov

V stredu 29. augusta si to v Dvadsaťtrojke opäť rozdajú gulášmajstri. Po roku si opäť zmerajú sily vo varení kotlíkového gulášu a ukážu, kto z nich vie najlepšie uspokojiť naše chuťové poháriky. 

Akcia si už získala popularitu v Malackách i širokom okolí a dúfame, že aj tento rok sa poriadne zabavíme a najeme. Nebude chýbať tradičné družstvo z Modry a po ročnej prestávke sa opäť ukáže Gulášteam z Terchovej. Celkovo by malo súťažiť 15 družstiev prevažne z Malaciek a okolia.

“Gulášisti” budú mať hlavný stan na parkovisku vedľa Dvadsaťtrojky a na zadnej terase Dvadsaťtrojky. Okrem gulášu sa môžete tešiť aj na tankové pivko, prvý tohtoročný burčiak z Vinosadov a grilované špeciality. Celý deň bude súťažiacim a divákom vyhrávať Ľudová muzika bratov Minárikovcov z Kysúc a domáci DJ Lukas, ktorý bude akciu zároveň moderovať. 

Majstrovstvá sa začínajú o 9. hod a vyhlásenie najlepších je naplánované na 17. hod. Porote bude opäť predsedať šéfkuchár slovenského olympijského domu na tohtoročnej olympiáde Jožko Klubnik.

Bližšie informácie o súťaži dostanete a prihlášky môžete ešte podať v Dvadsaťtrojke alebo na adrese branoorth@gmail.com

 

 – orth –

 – fotografie z minulých ročníkov: otano –

 

Ďalšie
Šport
23. 4. 2024
Záhoráci vstúpili do bojov o 5. miesto prehrou

Hádzanári Stupavy a Malaciek Záhoráci sa po vypadnutí vo štvrťfinále play off predstavia v skupine…

Zobraziť celý článok
Šport
22. 4. 2024
V Šali to nevyšlo, Malačania zlomení v druhom polčase

V Šali to nevyšlo, Malačania zlomení v druhom polčase Futbalisti FC Žolík Malacky prehrali v 23…

Zobraziť celý článok