28. 9. 2015
7. kolo II. slovenskej ligy v boxe: uspel iba jeden Malačan

Naši boxeri majú za sebou ďalšie kolo II. slovenskej ligy. V Leviciach sa v 7. kole zišlo 40 boxerov z 25 oddielov. Povrazy ringu prekročilo 36 športovcov, pre zvyšných neboli súperi.

BC RTJ Malacky reprezentovali piati boxeri,  z ktorých Marian Ružička (starší žiaci do 67 kg) a Radoslav Irha (starší dorastenci do 69 kg) nenašli súperov. V kategórii mladších dorastencov do 57 kg za BC RTJ nastúpil Manuel Šomorjai proti boxerovi z TJS Spišská Nová Ves Samuelovi Závadskému. Malačan zvíťazil v II. kole TKO, keď jeho súpera po sérii úderov dvakrát počítali.

V kategórii mladších dorastencov do 70 kg reprezentoval BC RTJ Adam Janto. Jeho súboj s boxerom BCS Bratislava Samuelom Hrbáčkom bol vlastne odvetným duelom dvoch rivalov. Napriek veľmi vyrovnanému boju a Adamovmu bojovnému výkonu sa šťastie tentoraz usmialo na jeho súpera.

V exhibičnom dueli v hmotnosti do 81 kg nastúpil nováčik Oliver Stopko proti Adriánovi Rentkovi z TJS Spišská Nová Ves. Malačan nebol po psychickej stránke vo forme, čo sa prejavilo na výkone. Tréneri si nevedeli vysvetliť, čo sa deje, keďže Oliver sa väčšinu zápasu iba bránil. Duel skončil verdiktom na body v prospech súpera z východu.

Text, foto: A. Reisenauer

 

 

Ďalšie
Bezpečnosť
Oznamy
4. 12. 2023
Plán činnosti vo vojenskom obvode na mesiac december 2023

ilustr. foto: www.mod.gov.sk Kompletné info na www.mosr.sk

Zobraziť celý článok
Spoločnosť
30. 11. 2023
Nový podcast MALACKY NAHLAS - prvý diel

Milí Malačania, začíname s novým podcastom MALACKY NAHLAS. Budeme sa v ňom venovať dôležitým a…

Zobraziť celý článok