14. 6. 2016
18. ročník Turnaja generácií v hádzanej

Zámocký park opäť ožije športom, zábavou, dobrým jedlom a pitím. Hádzanársky oddiel TJ Strojár Malacky pozýva všetkých sympatizantov malackej hádzanej na tradičné spoločenské podujatie 18. ročník Turnaja generácií v hádzanej. Uskutoční sa v sobotu 25. júna v Zámockom parku.

Týmto stretnutím všetkých generácií na jednom ihrisku niekto začne, iný zase skončí určitú etapu svojho hádzanárskeho života. Staršie ročníky hádzanárov si sem radi zájdu zaspomínať. Pre každého je však toto podujatie zárukou dobrej a priateľskej atmosféry.

Počas turnaja sa súčasne koná aj turnaj v mini hádzanej, kde sa predpoludním predstavia naše najmenšie talenty. Sprievodnými akciami bude najmä gurmánsky pripravený bufet pre účastníkov a návštevníkov. Pre najmenších budú nafukovacie atrakcie zadarmo.

K tomu všetkému je po skončení turnaja pripravená zábava s muzikou pod holým nebom. Veríme, že aj vy svojou účasťou, prípadne aj kúpou trička alebo pečienky, podporíte rozvoj malackej hádzanej. Zároveň ďakujeme všetkým ľuďom a firmám, vďaka ktorým sa toto podujatie môže uskutočniť v takomto rozsahu.

Bližšie informácie nájdete na facebooku (Handball Malacky/udalosť Turnaj generácií) a na
www.handballmalacky.sk.
 

Text: T. Baláž (upr.), foto: E. Zelenská

Ďalšie
Oznamy
7. 12. 2023
V piatok bude hlasitá skúška sirén

Ministerstvo vnútra SR oznamuje, že vpiatok 8. decembra o12.00 h bude akustické preskúšanie…

Zobraziť celý článok
Spoločnosť
Kultúra
Podujatia
7. 12. 2023
Benefičný koncert Vstúpte pohladil dušu

Nezisková organizácia Vstúpte, ktorá sa venuje ľuďom s mentálnym postihnutím v našom meste,…

Zobraziť celý článok