28. 10. 2013
1. SFC Canaria: Víťazstvo nad Bratislavou

Po štyroch odložených zápasoch nastúpili hráči Malaciek až na 5. kolo, kde ich v piatok 25. 10.  v ŠH Mladosť čakalo mužstvo Maxima Bratislava. Zostava Malaciek prešla radikálnymi zmenami, do kádra prišlo množstvo nových tvárí, ale to nič neubralo na kvalite. Zápas sa začal priam rozprávkovo. Už po úvodnom výkope po pár sekundách otvoril skóre zápasu Horváth na 0:1, keď sa obtočil okolo hráča a strelou k tyčke nedal brankárovi súpera šancu.

Malacky nepustili súpera prvých desať minút k ničomu vážnemu. Držali ich na dištanc od brankára Adamoviča a po akcii, keď sa po krátkej „narážačke“ uvoľnil novic v mužstve Antálek, strelou zvyšuje už na 0:2 pre hostí. Potom prišli k slovu aj hostia, keď zo štandardnej situácie z priameho kopu znížili na 1:2. Treba však dodať, že dovtedy Malacky počas celého zápasu nastrelili 7 tyčiek. Do kabín sa išlo za stavu 1:2.

Po polčase Malacky neprestali búšiť do svojho súpera, hrali pekný kombinačný futsal a dávali jeden utešený gól za druhým. Najskôr po akcii na jeden dotyk Havlík prihráva Zváčovi a ten do prázdnej brány zvyšuje už na 1:4. Následne od 11. minúty nasadil súper k power play, ale neúspešne. K slovu sa potom dostal strelec večera Havlík, ktorý dal päť gólov. Jeden gól ešte pridal Horváth. Malacky boli po celý zápas jednoznačne lepším mužstvom a ak by nebolo množstva nevyužitých šancí, mohlo byť skóre oveľa vyššie.

Ďalší zápas odohrá Canaria v piatok 8. 11. o 20.00 h v ŠH Malina s mužstvom Danubit Bratislava. Pozývame všetkých fanúšikov podporiť domáce mužstvo.

5. kolo 2. SNL Bratislava 25. 10. 2013 ŠH Mladosť Bratislava
Maxima Bratislava:1. SFC Canaria Team Malacky 1:9 (1:2)
Zostava: Adamovič- Zváč”C”, Kadera, Galajda, Kain, Antálek, Horváth, Havlík.
Góly: 5 Havlík, 2 Horváth, Zváč, Antálek.

Text: P. Fehér, foto: ezahorie.sk

Ďalšie
Šport
23. 5. 2024
Boxer Niko Sivák má republikový bronz

Komárno, 204 boxerov z 51 oddielov zcelého Slovenska – to boli majstrovstvá Slovenska vboxe žiakov…

Zobraziť celý článok
Práca
Oznamy
23. 5. 2024
Okresný súd Malacky vyhlasuje výberové konanie na pozíciu vyšší súdny úradník

Okresný súd Malacky informuje o voľnom štátnozamestnaneckom mieste v dočasnej štátnej službe vo…

Zobraziť celý článok