4. 6. 2018
Žiaci bojovali na Majstrovstvách Slovenska v stolnom tenise
Počas prvého júnového víkendu sa konali Majstrovstvá Slovenska v stolnom tenise v kategórii mladších žiakov a žiačok v Bratislave. Obrovský úspech sa za MSK Malacky podaril Sáre Bilkovičovej. Vo dvojhre získala striebornú medailu a vo štvorhre po boku Laury Vinceovej (Nová Dubnica) vybojovala zlatú medailu.

Klub gratuluje Sáre k veľkému úspechu, ďakuje mestu Malacky, ZŠ Dr. J. Dérera, všetkým sponzorom, rodičom a realizačnému teamu za podporu.

MSK Malacky

Ďalšie
Šport
23. 6. 2026
Dárius šokoval konkurenciu

Vyrastá nám ďalší športový talent. Volá sa Dárius Tyuska, má 5 rokov, anedávno sa postavil na…

Zobraziť celý článok
Šport
23. 6. 2026
Naši footgolfisti na majstrovstvách sveta

Majstrovstvá sveta vo footgolfe sa podobne ako tie futbalové, konajú raz za štyri roky. Tie…

Zobraziť celý článok