4. 6. 2018
Žiaci bojovali na Majstrovstvách Slovenska v stolnom tenise
Počas prvého júnového víkendu sa konali Majstrovstvá Slovenska v stolnom tenise v kategórii mladších žiakov a žiačok v Bratislave. Obrovský úspech sa za MSK Malacky podaril Sáre Bilkovičovej. Vo dvojhre získala striebornú medailu a vo štvorhre po boku Laury Vinceovej (Nová Dubnica) vybojovala zlatú medailu.

Klub gratuluje Sáre k veľkému úspechu, ďakuje mestu Malacky, ZŠ Dr. J. Dérera, všetkým sponzorom, rodičom a realizačnému teamu za podporu.

MSK Malacky

Ďalšie
Služby
Oznamy
26. 6. 2026
Prerušenie distribúcie elektriny v pondelok na Továrenskej

Západoslovenská distribučná, a.s. informuje, že dňa 29. júna (pondelok) bude na ulici Továrenská…

Zobraziť celý článok
Šport
25. 6. 2026
Športové hry malackej mládeže 2026

(55. ročník, máj 2026) Vrámci nášho tradičného podujatia si medzi sebou zmerali sily žiaci…

Zobraziť celý článok