Pozývame verejnosť na Jarnú zberateľskú burzu, ktorá sa bude konať v sobotu 12. apríla v čase 8.00 – 12.00 h v jedálni ZŠ Dr. J. Dérera (Ul. gen. M. R. Štefánika 7).
Prídu zberatelia všetkých zberateľských odborov: známky, mince, bankovky, pohľadnice, telefónne karty, kalendáriky, pivné suveníry, starožitnosti, figúrky z kinder vajíčok, hokejové kartičky, odznaky atď.
Vstupné je 1 €, mládež do 15 rokov má vstup zdarma.
Klub filatelistov ZSF 52 – 32 Malacky
Dárius šokoval konkurenciu
Vyrastá nám ďalší športový talent. Volá sa Dárius Tyuska, má 5 rokov, anedávno sa postavil na…
Naši footgolfisti na majstrovstvách sveta
Majstrovstvá sveta vo footgolfe sa podobne ako tie futbalové, konajú raz za štyri roky. Tie…