15. 11. 2013
Zápas Stredoeurópskej ligy v stolnom tenise žien

Priaznivci stolného tenisu sa už tešia na stredu 20. novembra (18.00 h), keď budú môcť vychutnať krásu tohto športu v ženskom podaní. Malacky sa totiž stanú dejiskom dôležitého zápasu medzi družstvami MSK MALACKY a LINZ AG FROSCHBERG.

Superliga – Stredoeurópska liga v stolnom tenise žien je tretia najsilnejšia klubová súťaž v Európe a hrá v nej aj päť klubov Ligy majstrov a celkovo desať vyspelých klubov Európy. Je to dlhodobá súťaž, ktorá sa hrá od septembra do apríla. Právo účasti na nej majú len dve najlepšie družstvá z krajiny. Hrajú ju družstvá z Česka, Rakúska, Chorvátska, Maďarska a ako jediný klub zo Slovenska MSK Malacky. V súťaži sa predstavia viaceré známe reprezentantky svojich krajín, majsterky Európy rôznych vekových kategórií a niektoré z najlepších hráčok sveta.

Malacky sa predstavia s Malačankou Simonou Lazarčíkovou, ďalej bude hrať Evgeniija Mugrudumova (striebro z Majstrovstiev Európy do 18 rokov), Ivana Weberová (striebro a bronz z ME do 18 rokov).

Domáce zápasy moderuje Vlado Zetek a o hudbu sa stará Palo Knotek. Stolný tenis a MSK Malacky sa predstavia v európskej ligovej súťaži ako jedno z dvoch družstiev v regióne Záhorie.

-ts/tabu-

plagát (879,3 kB)

 

 

Ďalšie
Cestovný ruch
22. 5. 2024
TIK je na novom mieste

Turisticko – informačná kancelária mesta už sídli na novej adrese: v pavilóne na Námestí u…

Zobraziť celý článok
Šport
22. 5. 2024
Futbalisti zobrali bod lídrovi

A-tím Žolíka získal zvýjazdu do Zvolena sympatický bod, keď proti priebežnému lídrovi tabuľky…

Zobraziť celý článok