14. 2. 2020
Zamestnanci MsÚ budú parkovať na Radlinského

Ako sme už informovali, výstavba polyfunkčného objektu Severín dočasne obmedzí dopravu a parkovanie v centre mesta. Jedným z opatrení na zmiernenie tejto situácie je presun vozidiel zamestnancov MsÚ za starú budovu úradu na Radlinského. Zaparkované autá zamestnancov tak nebudú celodenne blokovať parkovacie miesta v centre. Prosíme preto ostatných vodičov, aby rešpektovali vyhradené parkovanie za starou budovou mestského úradu na Radlinského (vjazd zo Zámockej) v pracovných dňoch od 7.00 do 17.00 h. Ďakujeme.


-lp-/-otano-

Ďalšie
Šport
25. 6. 2026
Športové hry malackej mládeže 2026

(55. ročník, máj 2026) Vrámci nášho tradičného podujatia si medzi sebou zmerali sily žiaci…

Zobraziť celý článok
Oznamy
Aktuality
24. 6. 2026
Zvýšené nebezpečenstvo vzniku požiaru

Okresné riaditeľstvo Hasičského azáchranného zboru vMalackách vyhlasuje čas zvýšeného…

Zobraziť celý článok