Ako sme už informovali, výstavba polyfunkčného objektu Severín dočasne obmedzí dopravu a parkovanie v centre mesta. Jedným z opatrení na zmiernenie tejto situácie je presun vozidiel zamestnancov MsÚ za starú budovu úradu na Radlinského. Zaparkované autá zamestnancov tak nebudú celodenne blokovať parkovacie miesta v centre. Prosíme preto ostatných vodičov, aby rešpektovali vyhradené parkovanie za starou budovou mestského úradu na Radlinského (vjazd zo Zámockej) v pracovných dňoch od 7.00 do 17.00 h. Ďakujeme.
-lp-/-otano-
Športové hry malackej mládeže 2026
(55. ročník, máj 2026) Vrámci nášho tradičného podujatia si medzi sebou zmerali sily žiaci…
Zvýšené nebezpečenstvo vzniku požiaru
Okresné riaditeľstvo Hasičského azáchranného zboru vMalackách vyhlasuje čas zvýšeného…