14. 2. 2020
Zamestnanci MsÚ budú parkovať na Radlinského

Ako sme už informovali, výstavba polyfunkčného objektu Severín dočasne obmedzí dopravu a parkovanie v centre mesta. Jedným z opatrení na zmiernenie tejto situácie je presun vozidiel zamestnancov MsÚ za starú budovu úradu na Radlinského. Zaparkované autá zamestnancov tak nebudú celodenne blokovať parkovacie miesta v centre. Prosíme preto ostatných vodičov, aby rešpektovali vyhradené parkovanie za starou budovou mestského úradu na Radlinského (vjazd zo Zámockej) v pracovných dňoch od 7.00 do 17.00 h. Ďakujeme.


-lp-/-otano-

Ďalšie
Práca
Oznamy
23. 6. 2026
MsCSS hľadá zamestnanca na pozíciu účtovník/účtovníčka

Mestské centrum sociálnych služieb hľadá zamestnanca na pracovnú pozíciu s názvom: účtovník…

Zobraziť celý článok
Školstvo
Ekonomika a rozvoj
19. 6. 2026
Kuchyňa na Dérerke stále dýcha novotou

Končiaci sa školský rok znamená, že Základná škola Dr. J. Dérera má za pomaly sebou prvý rok…

Zobraziť celý článok