Ako sme už informovali, výstavba polyfunkčného objektu Severín dočasne obmedzí dopravu a parkovanie v centre mesta. Jedným z opatrení na zmiernenie tejto situácie je presun vozidiel zamestnancov MsÚ za starú budovu úradu na Radlinského. Zaparkované autá zamestnancov tak nebudú celodenne blokovať parkovacie miesta v centre. Prosíme preto ostatných vodičov, aby rešpektovali vyhradené parkovanie za starou budovou mestského úradu na Radlinského (vjazd zo Zámockej) v pracovných dňoch od 7.00 do 17.00 h. Ďakujeme.
-lp-/-otano-
MsCSS hľadá zamestnanca na pozíciu účtovník/účtovníčka
Mestské centrum sociálnych služieb hľadá zamestnanca na pracovnú pozíciu s názvom: účtovník…
Kuchyňa na Dérerke stále dýcha novotou
Končiaci sa školský rok znamená, že Základná škola Dr. J. Dérera má za pomaly sebou prvý rok…