5. 8. 2013
Záhoráci na Majstrovstvá sveta v boxe
…tak a je oficiálne rozhodnuté. Dvaja boxeri BC RTJ Malacky sú nominovaní na Majstrovstvá sveta mladších dorastencov v boxe, ktoré sa konajú na Ukrajine v Kyjeve v dňoch 5. 9.- 16. 9.  Jaro Hanúsek bude štartovať v hmotnosti do 60 kg a Dávid Michálek v hmotnosti nad 88 kg. O nominácii dvoch Malačanov rozhodol výkonný výbor Slovenskej asociácie boxerov amatérov  (SABA) dňa 1. 8. 2013.

Chlapci už boli v tom čase mesiac v príprave. V kútiku duše obaja tréneri Robo a Ali Reisenauerovci dúfali, že budú nominovaní pre úspechy, ktoré dosahovali v domácom ringu (obaja M.-SR vo svojich kategóriách, víťazi turnaja Olympijských nádejí za účasti 6 štátov a víťazi viacerých medzinárodných turnajov doma a v zahraničí). Je to obrovský úspech pre oddiel BC RTJ, pretože nie je zvykom nominovať dvoch reprezentantov z jedného oddielu na vrcholné európske či svetové podujatie. Jaro a Dávid to dokázali.

Chlapci sú tento rok bez prázdnin. Zatiaľ čo ich rovesníci sa chodia kúpať a užívajú si leto, oni na sebe tvrdo pracujú a pripravujú sa denne dvojfázovo v telocvični BC RTJ spolu s ich trénermi. Pred týždňom (30. 7.) prišli z týždenného sústredenia reprezentantov SR zo Štrbského plesa. Podmienkou štartu oboch boxerov BC RTJ je uhradiť si finančné náklady na MS, pretože Slovenská asociácia boxerov amatérov nemá financie na uhradenie nákladov s tým spojenými.

Ide o čiastku 810 € na jedného boxera, pričom náklady pokrývajú: letenku, ubytovanie a stravovanie na 12 dní. Touto cestou sa obraciame v mene chlapcov s prosbou o finančnú podporu, aby mohli vycestovať a vzorne reprezentovať SR na tomto významnom boxerskom podujatí, ako sú majstrovstvá sveta. Prosím, pomôžte, financie musia byť na účte SABA do štvrtka 8. 8. 2013.

Č. účtu VUB 1804894059/0200.

V prípade záujmu poukážte financie na uvedený účet s poznámkou MS Hanúsek a Michálek a bezprostredne kontaktujte trénerov BC RTJ Aliho a Roba Reisenauerocov na e-mailových adresách: ali.reisenauer@gmail.com, alebo robo.reisenauer@gmail.com, aby sa financie dostali na správne miesto.

Tréneri BC RTJ
Ali a Robo Reisenauerovci
Ďalšie
Doprava
Rozvoj
29. 11. 2023
Rekonštrukcia Ulice Martina Benku bude pokračovať na jar

Bratislavská vodárenská spoločnosť už skončila kompletnú rekonštrukciu vodovodu a kanalizácie na…

Zobraziť celý článok
Životné prostredie
Služby
Oznamy
28. 11. 2023
Západoslovenská distribučná vyzýva vlastníkov na orez drevín

Spoločnosť Západoslovenská distribučná a.s. (ZSDis) vyzýva vlastníkov, nájomcov a správcov…

Zobraziť celý článok