18. 10. 2021
Záhoráci držali s Košicami krok v prvom polčase. Na body to nestačilo
Hádzanárom Záhorákov sa stále nepodarilo v extralige bodovať. Platí to aj po siedmom kole, v ktorom na domácej palubovke v Maline hostili HK Košice. Východniari to mali s domácimi ťažké najmä v prvom polčase, ktorý vyhrali len o gól, no následne v druhom rozhodli o svojom víťazstve 35:28. 
V úvodnom dejstve sa tímy striedali vo vedení, do šatní sa však šlo za stavu 18:17 pre HK Košice. Tie boli efektívnejšie už od začiatku druhého polčasu, svoj náskok na domácich zvyšovali, napokon bolo jasné už štvrťhodinu pred koncom, že zo Záhoria odídu s výhrou. 
V ôsmom kole Záhoráci vycestujú na palubovku 8. tímu z Nových Zámkov. Po siedmich kolách sú bez bodu poslední, na predposledné Bojnice strácajú 8 bodov. Tabuľku vedie Tatran Prešov bez straty jediného bodu o dva body pred Hlohovcom. 
V prvej lige to Záhorákom ide lepšie, ich rezerva si cez víkend poradila s Kolárovom 33:20. 
Zápas I. ligy medzi HK Vajnory  a Štart HC Smartpoint Malacky, pôvodne plánovaný na nedeľu 17. októbra, sa pre karanténu odohrá v náhradnom termíne. 

Záhoráci Stupava/Malacky – HK Košice 28:35 (17:18)
Zostava Záhorákov: Juraj Rybár (Miroslav Velebný) – David Rybjanský (1), Roman Valachovič (5), Lukáš Konečný (6), Martin Polča (1), Ladislav Lutonský, Ján Janoštiak (1), Daniel Polák (8), Mário Prevaj, Samuel Valent (4), Dominik Grich (2), Jakub Ferenčík

M. Binčík

Ďalšie
Mestská polícia
Práca
Oznamy
3. 2. 2023
Mestská polícia Malacky prijme príslušníka

Mesto Malacky vyhlasuje prijímacie konanie na obsadenie miesta – príslušník Mestskej polície…

Zobraziť celý článok
Voľný čas
Spoločnosť
2. 2. 2023
Karnevalová paráda v Cvečku

Novučičké priestory Komunitného centra pri Cvč privítali v piatok 27. januára všetky…

Zobraziť celý článok