16. 5. 2014
Záhon znova zakvitol
Po vandalskom zásahu v noci po Prvomájových Malackách zostal záhon plný sirôtok pri Kompase priateľstva pred budovou mestského úradu prázdny. V piatok 16. mája však doň už pracovníci mesta vysádzali muškáty a iné dekoratívne rastliny. Dúfame, že jeho krása okoloidúcich poteší. Aj preto, aby sme si potešenie dopriali čo najdlhšie, všímajme si okolie a nevhodné konanie tých, ktorí sa nevedia vpratať do kože, včas nahlásme mestskej polícii.

Text, foto: -tabu-     
Ďalšie
Oznamy
Aktuality
24. 6. 2026
Zvýšené nebezpečenstvo vzniku požiaru

Okresné riaditeľstvo Hasičského azáchranného zboru vMalackách vyhlasuje čas zvýšeného…

Zobraziť celý článok
Samospráva mesta
Cykloturistika
24. 6. 2026
Malacky na európskej cyklomape

Deti aich rodičia, žiaci, študenti, manažéri, seniori – tých všetkých stretávame vmeste na…

Zobraziť celý článok