7. 6. 2023
Začala sa výstavba cyklotrasy Partizánska  - Cesta mládeže

Cyklotrasa Partizánska – Cesta mládeže je už v realizácii. Stavebné mechanizmy už pracujú na Ceste mládeže, od pondelka 12. júna sa začnú práce na Partizánskej a o pár dní sa začne pracovať aj na Mierovom námestí, kde vznikne napojenie na aktuálne budovanú cyklotrasu Družstevná – Radlinského.

Cyklotrasa v celkovej dĺžke 2 768 metrov bude samostatne obojstranne vedená a bude prechádzať zastavaným územím.  Spojí ulice Partizánska, Ľuda Zúbka, Námestie SNP, Mierové námestie, Veľkomoravskú a Cestu mládeže.  Na niektorých miestach sa zrekonštruujú aj časti priľahlých ulíc a chodníkov. Pribudne aj nová zeleň v podobe 130 stromov.  

Stavebné práce budú sprevádzať dočasné dopravné obmedzenia, preto prosíme verejnosť o ich rešpektovanie. Všetkým účastníkom cestnej premávky ďakujeme za trpezlivosť.

Text: Ľ. Pilzová, foto: S. Osuský

Ďalšie
Šport
História
20. 11. 2025
Spomienkové stretnutie po polstoročí

Onedlho to už bude 50 rokov od úžasného úspechu malackého futbalu. Družstvo dorastencov postúpilo…

Zobraziť celý článok
Práca
Oznamy
20. 11. 2025
Materská škola hľadá učiteľku/učiteľa

Materská škola Malacky hľadá zamestnanca na pracovnú pozíciu s názvom: učiteľ/ka materskej školy. …

Zobraziť celý článok