Cvičiteľka Ľ. Oreská pokojným hlasom viedla cvičencov pri precvičovaní celého tela, naviedla ich na vnímanie vlastných pocitov, upokojenie a harmonizáciu tela a mysle, ale nevynechala ani nácvik jogínskeho dýchania. Pozitívne naladená skupina asi dvadsiatich priaznivcov jogy, medzi ktorými nechýbali ani muži, sa napokon rozchádzala len krátko pred deviatou hodinou večer a stretne sa opäť na budúci pondelok v Zámockom parku o 19.00 h.
Text, foto: -tabu-
Kuchyňa na Dérerke stále dýcha novotou
Končiaci sa školský rok znamená, že Základná škola Dr. J. Dérera má za pomaly sebou prvý rok…
Mestský úrad bude v pondelok 22. júna zatvorený
Mestský úrad Malacky oznamuje verejnosti, že v pondelok 22. júna 2026 bude mestský úrad zatvorený.…