V stredu 10. marca začali pracovníci mesta s opravou nešťastných výtlkov, ktoré spôsobujú už niekoľko mesiacov nepríjemnosti všetkým vodičom v Malackách. Na paškál si zobrali hneď dve z najfrekventovanejších ulíc – Sasinkovu (pri Bille) a Nádražnú. ,,Ďalej budeme pokračovať na Továrenskej, Veľkomoravskej i na Ceste Mládeže,” hovorí J. Bátory z MsÚ. Výtlky teda budú opravovať priebežne v závislosti od termínov dodávok asfaltu z Moravského Sv. Jána a samozrejme i od počasia. Dúfame však, že po lepších cestách budeme jazdiť už čoskoro.
Text, foto: N. Slobodová
Zvýšené nebezpečenstvo vzniku požiaru
Okresné riaditeľstvo Hasičského azáchranného zboru vMalackách vyhlasuje čas zvýšeného…
Malacky na európskej cyklomape
Deti aich rodičia, žiaci, študenti, manažéri, seniori – tých všetkých stretávame vmeste na…