V stredu 10. marca začali pracovníci mesta s opravou nešťastných výtlkov, ktoré spôsobujú už niekoľko mesiacov nepríjemnosti všetkým vodičom v Malackách. Na paškál si zobrali hneď dve z najfrekventovanejších ulíc – Sasinkovu (pri Bille) a Nádražnú. ,,Ďalej budeme pokračovať na Továrenskej, Veľkomoravskej i na Ceste Mládeže,” hovorí J. Bátory z MsÚ. Výtlky teda budú opravovať priebežne v závislosti od termínov dodávok asfaltu z Moravského Sv. Jána a samozrejme i od počasia. Dúfame však, že po lepších cestách budeme jazdiť už čoskoro.
Text, foto: N. Slobodová
Športové hry malackej mládeže 2026
(55. ročník, máj 2026) Vrámci nášho tradičného podujatia si medzi sebou zmerali sily žiaci…
Zvýšené nebezpečenstvo vzniku požiaru
Okresné riaditeľstvo Hasičského azáchranného zboru vMalackách vyhlasuje čas zvýšeného…