28. 2. 2013
Vyšiel Malacký hlas č. 4

Vo štvrtok 28. februára vyšlo štvrté tohtoročné číslo dvojtýždenníka Malacký hlas. Na stránkach mestských novín nájdete informácie o Bratislavskej integrovanej doprave, ktorá sa začína 1. marca. SPP informuje o plánovanej obnove plynovodu v našom meste a ZSE upozorňujú na odstávku elektriny.

Dozviete sa aj to, že Malacky získali grant z Nadačného fondu Tesco. Vďaka nemu bude zrevitalizovaná zelená plocha s ihriskom na Záhoráckej ulici. Transparency International Slovensko, ktorá nás skritizovala za to, že nie sme otvorená a transparentná samospráva, teraz svoju kritiku zmiernila.

Policajti prinášajú súhrnnú správu o bezpečnosti v meste. Dočítate sa aj to, ako to vyzerá s dlhom mesta a akí sú Malačania v platení miestnych daní. Na februárovom zasadnutí mestského zastupiteľstva schválili poslanci niekoľko noriem, ktoré sa dotýkajú života každého z nás. Neprehliadnite teda stranu 2.

Mestské centrum kultúry vás pozýva na Malackú hudobnú jar a športovci informujú o svojich úspechoch. A nezabudnite – opäť je tu anketa o najobľúbenejšieho športovca či kolektív.

Pokiaľ pravidelne nedostávate do schránky Malacký hlas, informujte nás na adrese media@malacky.sk.

-red-

Noviny si môžete prečítať aj v elektronickej verzii: Malacký hlas číslo 4/2013 (3,8 MB)

Ďalšie
Spoločnosť
Podujatia
Oznamy
19. 4. 2024
Bezplatné právne poradenstvo pre všetkých

Slovenská advokátska komora pri príležitosti Dňa advokácie pripravuje bezplatné právne poradenstvo…

Zobraziť celý článok
Šport
19. 4. 2024
Malí futbalisti na medzinárodnom turnaji

V nedeľu 14. apríla sa malí futbalisti zprípravky Žolíka Malacky zúčastnili na medzinárodnom…

Zobraziť celý článok