28. 2. 2013
Vyšiel Malacký hlas č. 4

Vo štvrtok 28. februára vyšlo štvrté tohtoročné číslo dvojtýždenníka Malacký hlas. Na stránkach mestských novín nájdete informácie o Bratislavskej integrovanej doprave, ktorá sa začína 1. marca. SPP informuje o plánovanej obnove plynovodu v našom meste a ZSE upozorňujú na odstávku elektriny.

Dozviete sa aj to, že Malacky získali grant z Nadačného fondu Tesco. Vďaka nemu bude zrevitalizovaná zelená plocha s ihriskom na Záhoráckej ulici. Transparency International Slovensko, ktorá nás skritizovala za to, že nie sme otvorená a transparentná samospráva, teraz svoju kritiku zmiernila.

Policajti prinášajú súhrnnú správu o bezpečnosti v meste. Dočítate sa aj to, ako to vyzerá s dlhom mesta a akí sú Malačania v platení miestnych daní. Na februárovom zasadnutí mestského zastupiteľstva schválili poslanci niekoľko noriem, ktoré sa dotýkajú života každého z nás. Neprehliadnite teda stranu 2.

Mestské centrum kultúry vás pozýva na Malackú hudobnú jar a športovci informujú o svojich úspechoch. A nezabudnite – opäť je tu anketa o najobľúbenejšieho športovca či kolektív.

Pokiaľ pravidelne nedostávate do schránky Malacký hlas, informujte nás na adrese media@malacky.sk.

-red-

Noviny si môžete prečítať aj v elektronickej verzii: Malacký hlas číslo 4/2013 (3,8 MB)

Ďalšie
Životné prostredie
8. 6. 2023
Ošetrovanie stromov

V predchádzajúcich dňoch sa v centre mesta uskutočnili odborné arboristické práce, zamerané na…

Zobraziť celý článok
Šport
8. 6. 2023
Akvabely priniesli do Maliny medaily

Malacký klub synchronizovaného plávania zaznamenal v posledných súťažiach veľmi pekné umiestnenia.…

Zobraziť celý článok