V súvislosti s výskytom koronavírusu v našom regióne žiadame obyvateľov, aby sa vyhýbali hromadným podujatiam, resp. miestam so zvýšeným pohybom ľudí. Samozrejmosťou je dôsledné dodržiavanie hygienických zásad.
Od včera je preventívne uzatvorené Mestské centrum sociálnych služieb, kde pracovala manželka muža z Kostolišťa, u ktorého sa vírus potvrdil ako u prvého. Medzitým máme informáciu, že prítomnosť vírusu potvrdili u manželky aj u ich syna.
Dnes popoludní zasadá krízový štáb mesta, kde sa očakáva prijatie rozsiahlejších opatrení. O jeho výsledkoch budeme informovať.
-lp-
MsCSS hľadá zamestnanca na pozíciu účtovník/účtovníčka
Mestské centrum sociálnych služieb hľadá zamestnanca na pracovnú pozíciu s názvom: účtovník…
Kuchyňa na Dérerke stále dýcha novotou
Končiaci sa školský rok znamená, že Základná škola Dr. J. Dérera má za pomaly sebou prvý rok…