Projekt by nebolo možné zrealizovať bez podpory vedenia školy ako aj nadšených učiteliek, ktoré sú ochotné venovať sa deťom aj nad rámec svojich povinností. Tento rok to boli Lucia Slovincová, Anna Martiniaková, Vlasta Pancáková a Kristína Doležalová. Dúfame, že ďalší ročník bude minimálne tak vydarený ako tie predošlé, lebo nie je krajšieho pocitu pre nás dospelých ako darovať deťom zdravie. Fyzické, no predovšetkým to psychické.
Text: L. Slovincová, foto: ZŠ Záhorácka








Zvýšené nebezpečenstvo vzniku požiaru
Okresné riaditeľstvo Hasičského azáchranného zboru vMalackách vyhlasuje čas zvýšeného…
Malacky na európskej cyklomape
Deti aich rodičia, žiaci, študenti, manažéri, seniori – tých všetkých stretávame vmeste na…