11. 4. 2013
Vychádza nové číslo Malackého hlasu

Výtlky konečne opravujú, najlepší športovci už vlastnia ocenenia a kino funguje s novým webom. To všetko a oveľa viac sa dočítate na stránkach nového čísla Malackého hlasu (7/2013), ktoré vychádza vo štvrtok 11. apríla.

Vaše mestské noviny vám prinášajú podrobnosti o návšteve odborníkov z Lesnej ochranárskej správy v Banskej Štiavnici, ktorí potvrdili výskyt škodcov v borovicovom lesíku pri priemyselnej zóne v Malackách. Výrub bude nevyhnutný.

Dočítate sa aj to, ako je to v Malackách s bezdomovcami a ktoré cesty by sa mali tento rok opravovať. Pre nezamestnaných dávame do pozornosti podrobnosti o najväčšom veľtrhu pracovných príležitostí JOB EXPO 2013, ale i dve výberové konania na voľné pozície v MsÚ.

Na podnet čitateľa sme skúmali, čo bude ďalej s neurologickou ambulanciou v našom meste. Centrum voľného času či štátne gymnázium informujú o svojich aktivitách.

Svojou iniciatívou môžete prispieť k tvorbe novej koncepcie rozvoja školstva, zapojiť sa do súťaže v čistení svojho mesta a súťaže o lístky na Floru Olomouc, alebo objavovať poklady po bratislavskom regióne.

Prajeme vám príjemné čítanie!

-red-

Noviny si môžete prečítať aj v elektronickej verzii: Malacký hlas číslo 7/2013 (3,8 MB)

Ďalšie
Šport
9. 6. 2023
Pre hádzanú obetuje všetko: Laura Walterová patrí k najlepším

Keď sa narodíte do hádzanárskej rodiny a prejavíte záujem o šport, nie je veľká šanca, že sa vašou…

Zobraziť celý článok
Samospráva
Spoločnosť
9. 6. 2023
Mestské zastupiteľstvo: urgent, migranti, klimatická stratégia, komisie

Poslanci MsZ 30. mája prerokovali okrem tém spomenutých v nadpise tohto článku aj návrh na…

Zobraziť celý článok