11. 4. 2013
Vychádza nové číslo Malackého hlasu

Výtlky konečne opravujú, najlepší športovci už vlastnia ocenenia a kino funguje s novým webom. To všetko a oveľa viac sa dočítate na stránkach nového čísla Malackého hlasu (7/2013), ktoré vychádza vo štvrtok 11. apríla.

Vaše mestské noviny vám prinášajú podrobnosti o návšteve odborníkov z Lesnej ochranárskej správy v Banskej Štiavnici, ktorí potvrdili výskyt škodcov v borovicovom lesíku pri priemyselnej zóne v Malackách. Výrub bude nevyhnutný.

Dočítate sa aj to, ako je to v Malackách s bezdomovcami a ktoré cesty by sa mali tento rok opravovať. Pre nezamestnaných dávame do pozornosti podrobnosti o najväčšom veľtrhu pracovných príležitostí JOB EXPO 2013, ale i dve výberové konania na voľné pozície v MsÚ.

Na podnet čitateľa sme skúmali, čo bude ďalej s neurologickou ambulanciou v našom meste. Centrum voľného času či štátne gymnázium informujú o svojich aktivitách.

Svojou iniciatívou môžete prispieť k tvorbe novej koncepcie rozvoja školstva, zapojiť sa do súťaže v čistení svojho mesta a súťaže o lístky na Floru Olomouc, alebo objavovať poklady po bratislavskom regióne.

Prajeme vám príjemné čítanie!

-red-

Noviny si môžete prečítať aj v elektronickej verzii: Malacký hlas číslo 7/2013 (3,8 MB)

Ďalšie
Šport
18. 4. 2024
Stolnotenisová mládež boduje

Stolnotenisová mládež sa za ostatné týždne zúčastnila dvoch turnajov. Spomedzi reprezentantiek a…

Zobraziť celý článok
Šport
17. 4. 2024
Záhoráci budú bojovať v skupine o 5. – 8. miesto. S Považskou Bystricou…

V stredu 10. apríla odohrali hádzanári Záhoráci Stupava/Malacky domáci extraligový zápas s…

Zobraziť celý článok