28. 11. 2024
Vodní motoristi ukončili sezónu

Oddiel vodného motorizmu (OVM) v Malackách má za sebou ďalšiu sezónu. Predseda oddielu Emil Jung ju hodnotí ako úspešnú.

            Mládežníci sa zúčastnili na 5-dielnom seriáli Slovenského pohára v kategórii Formula Future a na majstrovstvách Slovenska. V celkovom poradí Slovenského pohára  v triede Delfín obsadil Jakub Sofka 1. miesto a Adam Havlík 2. miesto. Medzi mladšími žiakmi bola Elizabeth Maďaričová na 6. mieste a medzi staršími bola Vivien Maďaričová na 8. mieste.

            Jedny z pretekov seriálu Slovenského pohára, Veľkú cenu Záhoria, usporiadal v Jakubove aj malacký klub OVM.

          Darilo sa i veteránovi vodného motorizmu a zároveň predsedovi OVM Emilovi Jungovi, ktorý v celkovom poradí majstrovstiev Slovenska v triede do 1000 cm3 obsadil bronzovú priečku v kategórii dospelých.

            Medzitým sa už začala príprava na rok 2025. K činnosti OVM sa ešte vrátime po záverečnom hodnotení celoslovenskej sezóny.

Text: A. Pašteka, foto: OVM Malacky

Ďalšie
Aktuality a oznamy
19. 12. 2025
Posuny vývozov odpadu

Tak ako každý rok, aj tentoraz budú vsúvislosti svianočnými anovoročnými sviatkami čiastočne…

Zobraziť celý článok
Život v meste
19. 12. 2025
Oprava plášťa budovy a strechy ZŠ Záhorácka

Základná škola na Záhoráckej ulici je na konci kalendárneho roka 2025 krajšia, než bola na jeho…

Zobraziť celý článok