25. 10. 2012
Víkendové podujatia

Babie leto je, zdá sa, definitívne za nami a podľa predpovede počasia nás čaká chladný a sychravý víkend. To je ideálna príležitosť venovať sa rôznym milým aktivitám v teple vo vnútri. Niekoľko takých sa tento víkend koná aj v Malackách.

V galérii MCK je výstava fotografií Blanky Minárikovej s názvom Zastretý farebný svet. Pohľad na prírodu objektívom Blanky určite stojí za to. Mimochodom, Blanka bodovala aj v “našej“ fotosúťaži Objav čaro Záhoria.
Viac info na Zastretý farebný svet

V Malackom kaštieli máte poslednú možnosť zhliadnuť umelecké dielka detí základných škôl a CVČ na tému jeseň a jablká. Výkresy a iné výtvarné práce pripravili pri príležitosti jablkového hodovania.
Viac info na Jablkové hodovanie očami detí 

Na nedeľné popoludnie vás pozývajú halloweenske strašidlá na diskotéku pre deti a jašenie s Divadlom na hambálku. Celé sa to začne v Spoločenskom dome MCK o 16.00 hod. 
Viac info na HALLOWEENSKE JAŠENIE s Divadlom na hambálku 

Digitálne 3D Kino Záhoran má na tento víkend pripravené 3 zaujímavé snímky, a to animované dobrodružstvo Neskrotná o epických bitkách a mystických legendách v drsnej a tajomnej Škótskej vysočine, ďalej akčný film Skyfall, v ktorom sa Daniel Craig  vracia ako James Bond v 23. dobrodružstve najslávnejšieho agenta s povolením zabíjať, no a do tretice je to akčná komédia Udri a zdrhni, v ktorej Charlie Bronson riskuje svoju skrytú identitu, aby sa so svojou priateľkou dostal do Los Angeles, kde na nich čaká ich životná šanca.


Informácie o podutiach pripravuje Turisticko-informačná kancelária Malacky. Sledujte KALENDÁR PODUJATÍ


– mija – 

Ďalšie
Šport
23. 4. 2024
Záhoráci vstúpili do bojov o 5. miesto prehrou

Hádzanári Stupavy a Malaciek Záhoráci sa po vypadnutí vo štvrťfinále play off predstavia v skupine…

Zobraziť celý článok
Šport
22. 4. 2024
V Šali to nevyšlo, Malačania zlomení v druhom polčase

V Šali to nevyšlo, Malačania zlomení v druhom polčase Futbalisti FC Žolík Malacky prehrali v 23…

Zobraziť celý článok