30. 5. 2014
Víkend patrí deťom

Deň detí na letnom kúpalisku, na Juhu aj na letisku a k tomu ešte aj Detské krojované slávnosti vo Veľkých Levároch. Také sú možnosti, ako stráviť Medzinárodný deň detí. Práve tým najmenším určite patrí tento víkend.

Deň detskej radosti
Mesto Malacky tak ako každý rok pripravilo pri príležitosti Medzinárodného dňa detí pre svojich najmenších obyvateľov deň plný zábavy. Uvidíme sa 31. mája na letnom kúpalisku, program je naozaj bohatý, tešíme sa na stretnutie.

ddr

Sviatok detí na Juhu
Rozlúčka s Májom, ukážky práce hasičov, policajtov a psovodov, Samuraji z Pezinka a Túlaví rytieri z Juhu, či prekážková dráha plná súťaží. To všetko je pre deti pripravené na sídlisku Juh.

PROGRAM.doc

Deň otvorených dverí na letisku Kuchyňa
Statické a dynamické ukážky letectva, ukážky výzbroje, letové ukážky modelárov, výcvik koní a psov, historické vozidlá a sprievodný program.

Detské krojované slávnosti
Habánsky amfiteáter ožije pestrými ľudovými odevmi, hudbou a bohatým kultúrnym programom. Podujatie sa začína krojovaným sprievodom od Kultúrneho domu až do dejiska v útulnom vidieckom prostredí Habánskeho amfiteátra.

kroje letisko

Deň detí a Deň remesiel na Abelande
Deň detí trocha inak, alebo deti deťom. Náš syn Tomáš vás privíta v hrnčiarskej dielni, v lanárskej dielni syn Lukáš a plstenie pre najmenších z ovčej vlny budú robiť dcéry Eliška a Tamarka s našou priateľkou Idou. Pripravené budú i dobroty a zahráme si aj guličky.

abeland

MDD v Lozorne
V areály ZŠ Lozorno sú pre deti pripravené rôzne hry, nafukovacie atrakcie, maľovanie na tvár, odmeny a divadielko. Nebude chýbať ani cukrová vata, pukance, balóniky a občerstvenie.

Deň detí Zvieratkovo Plavecké Podhradie
Klub slovenských poľovníčok pozýva na Deň detí Zvieratkovo, 31. mája o 13.00 h v Stredisku Agroturistiky v Plaveckom Podhradí.

lozorno zvieratkovo


– TIK Malacky –

Ďalšie
Cestovný ruch
22. 5. 2024
TIK je na novom mieste

Turisticko – informačná kancelária mesta už sídli na novej adrese: v pavilóne na Námestí u…

Zobraziť celý článok
Šport
22. 5. 2024
Futbalisti zobrali bod lídrovi

A-tím Žolíka získal zvýjazdu do Zvolena sympatický bod, keď proti priebežnému lídrovi tabuľky…

Zobraziť celý článok