15. 8. 2014
Víkend bohatý na podujatia
Tento víkend sa v našom meste a okolí koná množstvo podujatí, z ktorých si snáď vyberie každý. V sobotu 16. augusta sa v Malackách uskutoční UV_festival plný hudby a sprievodných podujatí, ktorých súčasťou bude aj Malacká šošovica a Zóna bez peňazí. Na Zónu bez peňazí môžete priniesť funkčné veci, ktoré nepotrebujete, a môžete si zobrať čokoľvek, čo by vás potešilo.

V nedeľu 17. augusta sa bude konať už siedmy ročník Záhoráckeho výstupu na Vysokú – Memoriál Zuzky Krajčírikovej. Pre záujemcov autobus odchádza o 8.00 h od ŠH Malina a začiatok výstupu je plánovaný na 9.00 h od bývalého rekreačného strediska Vývrat (obec Kuchyňa). V poobedných hodinách pokračuje v Zámockom parku Rozprávkovo–hudobné popoludie. Pre deti je pripravená Ufúľaná rozprávka (Divadlo Žihadlo). O 18.00 h sa bude konať Koncert pre nádej na ktorom vystúpi Marián Bango a jeho hosť Ivan Jelenčič.

Okrem našich mestských podujatí môžete zavítať na hody do Plaveckého Štvrtka či do Stupavy-Mástu, prípadne na 12. ročník Uhranského somíca do Záhorskej Vsi (sobota 16. augusta). Milovníkov vážnej hudby zaujme záverečný koncert Marianskeho hudobného leta, na ktorom vystúpia mladí hudobníci zo Slovenska, Poľska, Maďarska, Japonska Argentíny, Čiech a Slovinska. Na klavíri ich budú sprevádzať klaviristi Petra Pogády a Daniel Overly. V nedeľu 17. augusta vás susedné mesto Stupava pozýva na Svadbu grófa Károlyho a hodovanie na Hlavnej ulici.

-TIK-
Ďalšie
Životné prostredie
Služby
Oznamy
28. 11. 2023
Západoslovenská distribučná vyzýva vlastníkov na orez drevín

Spoločnosť Západoslovenská distribučná a.s. (ZSDis) vyzýva vlastníkov, nájomcov a správcov…

Zobraziť celý článok
Práca
Oznamy
28. 11. 2023
Mesto Malacky hľadá zamestnanca na pozíciu: referent personálnej a mzdovej…

Mesto Malacky hľadá zamestnankyňu/zamestnanca na pozíciu Samostatný odborný referent personálnej a…

Zobraziť celý článok