25. 10. 2022
Viete, ktorá je vaša volebná miestnosť a kto kandiduje na poslancov?
Malacky sú rozdelené do 6 volebných obvodov. Keďže každý obvod má po 2 okrsky, spolu je v meste  12 okrskov, čo znamená 12 volebných miestností.

VOLEBNÝ OBVOD 1

Okrsok č. 1

F. Malovaného, Michala Tillnera, Pri Maline, Stupavská, Štúrova 116, 141, 143, 144, 145, 146, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159
Adresa volebnej miestnosti: 
Základná škola, Štúrova 142/A, školský klub č. 1 – prízemie
Zapisovateľka: 
Eva Mrázová, mobil 0947 940 911 
Kandidáti na poslancov MsZ (volia sa traja):
1. Ladislav Čas, 71 r., obchodný konzultant, nezávislý
2. Štefan Hronček, Ing., 43 r., procesný inžinier, nezávislý
3. Simon Michálek, 24 r., živnostník, nezávislý
4. Jozef Mračna, Ing., 67 r., technik, Smer – SD, SNS
5. Róbert Peťko, Mgr., 47 r., náčelník obecnej polície, Hlas  – SD

Okrsok č. 2

D. Skuteckého, Ľudovíta Fullu, Štúrova súp. č. 1455, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 68A, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 75A, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 92A, 93, 94, 95, 96, 96A, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 114A, 115, 117, 118, 118A, 119, 120, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 142
Adresa volebnej miestnosti: 
Základná škola, Štúrova 142/A, školský klub č. 2 – prízemie
Zapisovateľka: 
Jaroslava Prelcová, mobil 0947 940 912
Kandidáti na poslancov MsZ (volia sa traja): 
1. Ladislav Čas, 71 r., obchodný konzultant, nezávislý
2. Štefan Hronček, Ing., 43 r., procesný inžinier, nezávislý
3. Simon Michálek, 24 r., živnostník, nezávislý
4. Jozef Mračna, Ing., 67 r., technik, Smer – SD, SNS
5. Róbert Peťko, Mgr., 47 r., náčelník obecnej polície, Hlas  – SD
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

VOLEBNÝ OBVOD 2 

Okrsok č. 3

Alojza Veselého, arm. gen. L. Svobodu, Boreckého, gen. M. R. Štefánika, Jozefa Gabčíka,
Jozefa Murgaša, Kalista Orgoňa, kpt. Miloša Uhra, Ľ. Kukorelliho, L. Novomeského, Ľuda Zúbka, Nádražná, Námestie SNP, Pavla Blahu, Petra Jilemnického, Radlinského, Štefana Čulena, Štúrova 2, 4, 5, 6, 7, 8, 8A, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, V. Clementisa
Adresa volebnej miestnosti: 
Základná škola Dr. J. Dérera, Ul. gen. M. R. Štefánika 7, prízemie č. dv. 41
Zapisovateľka: 
Adriana Havlíková, mobil 0947 940 913  
Kandidáti na poslancov MsZ (volia sa traja):
1. František Friala, 67 r., podnikateľ, Smer – SD, SNS
2. Marián Haramia, MUDr., 63 r., lekár – chirurg, nezávislý
3. Peter Kováč, 42 r., invalidný dôchodca, Kotlebovci – ľudová strana naše Slovensko
4. Daniel Masarovič, Mgr., 47 r., riaditeľ cirkevnej školy, nezávislý
5. David Michálek, 24 r., nezamestnaný, nezávislý
6. Lucia Vidanová, PhDr. Ing., 41 r., projektová manažérka, nezávislá

Okrsok č. 6

Budovateľská, Ferdiša Kostku, Jána Hollého, Jána Kalinčiaka, Jánošíkova, Kláštorné námestie, časť obce Malacky 4654, 4656, Mierové námestie, Mirka Nešpora, Mojmírova,
Príjazdná, Rastislavova, Robotnícka, Sama Chalupku, Slovenská, Svätoplukova, Ulica Karola Virsíka, Vlastenecká
Adresa volebnej miestnosti: 
Spoločenský dom, obradná sieň, Bernolákova 2954
Zapisovateľka: 
Martina Školnikovičová, mobil 0947 940 916
Kandidáti na poslancov MsZ (volia sa traja):
1. František Friala, 67 r., podnikateľ, Smer – SD, SNS
2. Marián Haramia, MUDr., 63 r., lekár – chirurg, nezávislý
3. Peter Kováč, 42 r., invalidný dôchodca, Kotlebovci – ľudová strana naše Slovensko
4. Daniel Masarovič, Mgr., 47 r., riaditeľ cirkevnej školy, nezávislý
5. David Michálek, 24 r., nezamestnaný, nezávislý
6. Lucia Vidanová, PhDr. Ing., 41 r., projektová manažérka, nezávislá
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

VOLEBNÝ OBVOD 3

Okrsok č. 4

Záhorácka 7, 8, 10, 11, 11A, 13, 15A, 15B, 17A, 17B, 17C, 17D, 18, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83
Adresa volebnej miestnosti: 
Základná umelecká škola, Záhorácka 1918, prízemie č. dv. 1 
Zapisovateľka: 
Alena Foltýnková, mobil 0947 940 914
Kandidáti na poslancov MsZ (volia sa traja):
1. Viera Mária Adamovičová, PaedDr., 40 r., pedagogička, nezávislá
2. Tomáš Beňo, Bc., 23 r., študent technickej univerzity, nezávislý
3. Lukáš Glesk, Mgr., 35 r., historik, občiansky aktivista, SaS, OKS
4. Ladislav Horáček, Ing., 64 r., ekonóm, Smer – SD, SNS
5. Pavel Spusta, Ing., 64 r., počítačový špecialista, nezávislý

Okrsok č. 5

Brnianska, Břeclavská, Poľná, Pribinova, Záhorácka 21, 23, 25, 27, 29, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 52, 54, 56, 58, 60, 85, 87, 89, 91
Adresa volebnej miestnosti: 
Mestské centrum kultúry, knižnica, Záhorácka 1919
Zapisovateľka: 
Annamária Horváthová, mobil 0947 940 915 
Kandidáti na poslancov MsZ (volia sa traja):
1. Viera Mária Adamovičová, PaedDr., 40 r., pedagogička, nezávislá
2. Tomáš Beňo, Bc., 23 r., študent technickej univerzity, nezávislý
3. Lukáš Glesk, Mgr., 35 r., historik, občiansky aktivista, SaS, OKS
4. Ladislav Horáček, Ing., 64 r., ekonóm, Smer – SD, SNS
5. Pavel Spusta, Ing., 64 r., počítačový špecialista, nezávislý
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

VOLEBNÝ OBVOD 4

Okrsok č. 7

bez ulice, Bernolákova, Veľkomoravská 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 39A, 39B, 39C, 39D
Adresa volebnej miestnosti: 
Základná škola Dr. J. Dérera, Ul. gen. M. R. Štefánika 7, prízemie č. dv. 60 
Zapisovateľka: 
Monika Gajarová, mobil 0947 940 917
Kandidáti na poslancov MsZ (volia sa traja):
1. Zuzana Baligová, Ing. Mgr., 50 r., prednostka mestského úradu, nezávislá
2. Martin Macejka, Mgr., 40 r., historik, učiteľ, SaS, OKS
3. Anton Pašteka, Mgr., 73 r., pedagóg, Smer – SD, SNS

Okrsok č. 8

Cesta mládeže, Družstevná, Hviezdoslavova, Ivana Dérera, Kozia, Martina Benku, Mlynská, Pavla Hallona, Petra Straku, Šikmá ulica, Ulica Ernsta Wiesnera, Ulica Ludwiga Angerera
Veľkomoravská 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 38A, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47A, 48, 49, 50, 51, 52, 52A, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64A, 64B, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, Vendelína J. Kučeru, Vinohrádok, Vševlada Gajdoša, Záhorácka 22, 62, 62A, 64, 66, 66A, 68, 70, 72, 76, 78, 78A, 80, 80A, 82, 86, 88, 90, 92, 93, 94, 94A, 96, 96A, 97, 98, 98A, 99, 99A, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 110, 112, 114, 116A
Adresa volebnej miestnosti: 
Základná škola, Záhorácka 95, III.B trieda – prízemie
Zapisovateľka: 
Veronika Kamenistá, mobil 0947 940 918 
Kandidáti na poslancov MsZ (volia sa traja):
1. Zuzana Baligová, Ing. Mgr., 50 r., prednostka mestského úradu, nezávislá
2. Martin Macejka, Mgr., 40 r., historik, učiteľ, SaS, OKS
3. Anton Pašteka, Mgr., 73 r., pedagóg, Smer – SD, SNS
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

VOLEBNÝ OBVOD 5

Okrsok č. 9

Jána Kollára, Kukučínova, Legionárska, Malé námestie, Mansueta Olšovského, Na brehu, Nad výhonom, Nová, Oslobodenia, Sládkovičova
Adresa volebnej miestnosti: 
Materská škola, Jána Kollára 896/2, trieda č. 3 – prízemie 
Zapisovateľka: 
Vilma Eva Horňáková, mobil 0947 940 919
Kandidáti na poslancov MsZ (volia sa traja):
1. Ľuboslava Čechová, 66 r., dôchodkyňa, nezávislá
2. Marcel Hladík, 47 r., manager, nezávislý
3. Silvia Chrupková, 42 r., poštová doručovateľka, Kotlebovci – ľudová strana naše Slovensko
4. Adam Janík, Ing., PhD., 31 r., projektant vodohospodárskych stavieb, nezávislý
5. Dominika Mihálová, Ing., 37 r., prevádzkarka reštaurácie, nezávislá
6. Marian Novota, Ing., PhD., 54 r., kancelária ministra – poradca, nezávislý
7. Peter Rusňák, Ing., PhD., 41 r., hlavný kontrolór, nezávislý
8. Jaroslav Sedlák, 54 r., informátor, Národná koalícia / nezávislí kandidáti
9. Mária Ščepánková, 49 r., podnikateľka, nezávislá
10. Pavol Tedla, RNDr., 50 r., zástupca riaditeľa gymnázia, nezávislý
11. Katarína Trenčanská, MgA. Mgr., 43 r., manažérka, nezávislá

Okrsok č. 10

1. mája, Jozefa Kubinu, časť obce Malacky 4060, 4411, 4427, 4465, 4491, 4493, 4521, 4543, 4621, 4624, 4626, 4633, 4635, 4636, 4637, 4638, 4639, 4640, 4641, 4643, 4645, 4646, 4649, 4650, 4652, 4663, 4665, Martina Rázusa, Sasinkova, Vajanského
Adresa volebnej miestnosti: 
Centrum voľného času, M. Rázusa 30, 1. pavilón
Zapisovateľka: 
Barbora Jursová, mobil 0947 940 920 
Kandidáti na poslancov MsZ (volia sa traja):
1. Ľuboslava Čechová, 66 r., dôchodkyňa, nezávislá
2. Marcel Hladík, 47 r., manager, nezávislý
3. Silvia Chrupková, 42 r., poštová doručovateľka, Kotlebovci – ľudová strana naše Slovensko
4. Adam Janík, Ing., PhD., 31 r., projektant vodohospodárskych stavieb, nezávislý
5. Dominika Mihálová, Ing., 37 r., prevádzkarka reštaurácie, nezávislá
6. Marian Novota, Ing., PhD., 54 r., kancelária ministra – poradca, nezávislý
7. Peter Rusňák, Ing., PhD., 41 r., hlavný kontrolór, nezávislý
8. Jaroslav Sedlák, 54 r., informátor, Národná koalícia / nezávislí kandidáti
9. Mária Ščepánková, 49 r., podnikateľka, nezávislá
10. Pavol Tedla, RNDr., 50 r., zástupca riaditeľa gymnázia, nezávislý
11. Katarína Trenčanská, MgA. Mgr., 43 r., manažérka, nezávislá
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

VOLEBNÝ OBVOD 6

Okrsok č. 11

Agátová, Brezová, Dielenská, Dubovského, Gaštanová, Javorová, Jelšová, Jesenského, Lipová, časť obce Malacky 4008, 4021, 4026, 4622, 4625, 4627, 4655, 4657, 4658, 4661,
Ota Kožucha, Partizánska, Pezinská, Priemyselná, Sadová, Stromová, Továrenská, Záhradná,
Zámocká
Adresa volebnej miestnosti: 
H S F, s. r. o., Jesenského 50, vestibul 
Zapisovateľ: 
Kamil Ftáčnik, mobil 0947 940 921  
Kandidáti na poslancov MsZ (volia sa traja):
1. Marián Andil, Ing., 45 r., vedúci tímu programátorov, nezávislý
2. Richard Hájek, Ing., 46 r., lesný inžinier, nezávislý
3. Anežka Kujanová, 66 r., ekonómka, Smer – SD, SNS
4. Juraj Németh, Ing., 30 r., inžinier kvality, nezávislý – vzdal sa kandidatúry
5. Milan Ondrovič, Ing., PhD., 43 r., zástupca primátora mesta, nezávislý
6. Jana Paičková, 31 r., vychovávateľka, nezávislá
7. Martin Šimek, Mgr., 34 r., nezamestnaný, nezávislý

Okrsok č. 12

Boženy Nemcovej, Duklianskych hrdinov, Džbankáreň, Hlboká, Hodžova, Hurbanova, Janka Kráľa, Krátka ulica, Lesná, časť obce Malacky 4630, Na majeri, Písniky, Rakárenská, Rudolfa Dilonga, Táborisko, Tichá, Vysoká
Adresa volebnej miestnosti:
Kaštieľ, Zámocká 14, prízemie vľavo
Zapisovateľka: 
Darina Pelecová, mobil 0947 940 922 
Kandidáti na poslancov MsZ (volia sa traja):
1. Marián Andil, Ing., 45 r., vedúci tímu programátorov, nezávislý
2. Richard Hájek, Ing., 46 r., lesný inžinier, nezávislý
3. Anežka Kujanová, 66 r., ekonómka, Smer – SD, SNS
4. Juraj Németh, Ing., 30 r., inžinier kvality, nezávislý – vzdal sa kandidatúry
5. Milan Ondrovič, Ing., PhD., 43 r., zástupca primátora mesta, nezávislý
6. Jana Paičková, 31 r., vychovávateľka, nezávislá
7. Martin Šimek, Mgr., 34 r., nezamestnaný, nezávislý
Ďalšie
Spoločnosť
8. 2. 2023
Primátor Juraj Říha: Klepol som po prstoch mafii, tá sa ma pokúsila zbaviť

 „Je nepochybné, že sa nestal skutok, pre ktorý sa vedie trestné stíhanie,“ píše sa v …

Zobraziť celý článok
Služby
Oznamy
7. 2. 2023
Zberný dvor na Hlbokej bude v piatok otvorený do 14.00 h

V piatok 10. februára 2023 bude zberný dvor na Hlbokej ulici z technických príčin otvorený len do…

Zobraziť celý článok