Celý rok tvorili, aby vám pred Vianocami mohli spríjemniť chvíle. Výtvarníci z Art clubu 2002 opäť vystavia svoju tvorbu v Galérii MCK na Záhoráckej ulici.
V minulosti vystavovala šestica umelcov v zložení Rozália Habová, Eva Režná, Libuša Čtveráková, Martin Hajdin, Pavel Žák a Richard Grega. Posledný menovaný tento rok svoje diela verejnosti neukáže, keďže je odcestovaný v zahraničí. Diela Libušky Čtverákovej, ktorá taktiež minulý rok vystavovať nemohla, možno uvidíme tento rok. V týchto dňoch totiž vystavuje aj v Bratislave. Výstava bude prehliadkou celoročnej tvorby spomínaných autorov, ktorí sa venujú rôznym technikám – maľba na hodváb, akryl, olejomaľba či tvorba keramiky z hliny. Diela si bude možné aj zakúpiť.
„Ide o našu výtvarnú výpoveď, vnútorné rozhovory,“ zhodujú sa výtvarníčky R. Habová a E. Režná. „Srdečne všetkých pozývame,“ dodávajú spoločne.
Vernisáž Vianočnej výstavy, ktorá sa tento rok uskutočňuje už po trinásty raz, sa koná vo štvrtok 27. novembra so začiatkom o 17.00 h. Navštíviť ju môžete do 20. decembra, od utorka do piatka v čase od 9.00 do 17.00 h a v sobotu a v nedeľu od 14.00 do 17.00 h.
Text, foto: N. Slobodová
V piatok 24. júla sa dočasne uzavrie vjazd a výjazd na D2
Už pozajtra (v piatok 24. júla) sa na 10 dní úplne uzavrie diaľničná križovatka pri vjazde do…
Mestské zastupiteľstvo bude mať o jedného poslanca viac
Mestské zastupiteľstvo sa rozšíri. V budúcom funkčnom období samosprávy (2026 – 2030) bude mať…