23. 4. 2019
Veľký piatok futbalistom šťastie nepriniesol
Futbalisti FC Malacky podľahli na Veľký piatok na domácom štadióne v 22. kole hosťom z Rače. Pre Malačanov to bola už štvrtá ligová prehra v rade, po tejto šnúre sa ocitli na jedenástom mieste tabuľky.

Sviatočný zápas, atraktívny súper aj príjemné počasie boli lákadlom pre doteraz najvyššiu domácu návštevu na zápase FC Malacky v tejto sezóne. Malačania sa proti druhému celku tabuľky nepresadili ani jediný raz, naopak, už po 17 minútach prvého polčasu prehrávali. Domáci sa síce snažili prekonať súperovu obranu, no račianski futbalisti dobre bránili. Poisťovací druhý gól strelili v 56. minúte zásluhou Tomáša Kubalu, čo znamená, že FC Malacky podľahol favoritovi z Rače 0:2.

Výbornú možnosť znova bodovať budú mať Malačania už v najbližšom ligovom kole, v nedeľu 28. apríla o 17.00 h sa predstavia na ihrisku predposledného Lozorna. Trápiace sa Lozorno má na svojom konte len sedem bodov za jednu výhru a štyri remízy, Malačania budú v tomto zápase jasným favoritom.

FC Malacky – FK Rača Bratislava 0:2 (0:1)
Góly: 17. Viktor Miklós, 56. Tomáš Kubala

Zostava FC Malacky: Patrik Javorský – Lukáš Rupec, Andrija Bakrač, Adam Velický, Jakub Hradil (Pavol Michalovič), Samuel Livora, Mladen Vučić, Denis Pecho, Vladimír Ronec, Juraj Miklušičák (C), Samuel Vaniš.

M. Binčík
Ďalšie
Voľný čas
Podujatia
18. 7. 2024
Modelárska šou už tento víkend

Prvé tohoročné letné stretnutie leteckých modelárov sa uskutoční už tento víkend (20. a 21. júla).…

Zobraziť celý článok
Šport
Voľný čas
17. 7. 2024
Cyklotrasy: otázky verejnosti (3)

Náš seriál opravidlách cestnej premávky na cyklotrasách avich okolí pokračuje ďalším dielom. Znovu…

Zobraziť celý článok