Vo štvrtok 30. októbra hrali dorastenci ŠK Žolík futbalový zápas s bratislavskou Petržalkou. Po odchode súperov Malaciek zo šatní na futbalovom štadióne v Zámockom parku však správca V. Mihočko našiel hotovú skazu.
V šatniach, kde sa prezliekal práve petržalský klub, našli rozbité dvere, poškodené kúrenie i WC. Futbalisti svojím správaním hodným vandalov spôsobili škodu približne 180 eur, ktorú je od nich organizácia AD HOC (správca) rozhodnutá vymáhať.
Text: -naty-, foto: -otano-
Zvýšené nebezpečenstvo vzniku požiaru
Okresné riaditeľstvo Hasičského azáchranného zboru vMalackách vyhlasuje čas zvýšeného…
Malacky na európskej cyklomape
Deti aich rodičia, žiaci, študenti, manažéri, seniori – tých všetkých stretávame vmeste na…