12. 9. 2014
V septembri sa opäť zejdeme na hambálku

Siedmy ročník divadelného festivalu Divadla na hambálku sa uskutoční od 24. do 27. septembra 2014. Festival prinesie do Malaciek nielen nádielku kvalitných divadelných predstavení, ale aj koncert Geišbergovcov či divadelný jarmok. Vstupenky sú už v predaji.


Festival Zejdeme sa na hambálku tento rok slávnostne otvorí predstavenie domáceho súboru Moja fešná slečna. Okrem toho budeme mať jedinečnú možnosť vzhliadnuť množstvo zaujímavých predstavení hosťujúcich divadiel. Predstaví sa Divadlo L+S, Mestské divadlo Žilina, Divadlo Ludus, Divadlo SemTamFórZlín, Roman Matisko, Túlavé divadlo i české divadlo Do houslí.

Súčasťou festivalu bude aj bohatý sprievodný program. Tešiť sa môžete na koncert Mariána a Martina Geišbergovcov, divadelný jarmok, improligu, veršohranie, výstavu slovenskej scénografky, besedu s Jozefom Banášom, rozprávanie o histórii divadla v Malackách, výtvarné divadlenie pre školy i hambálkovskú tancovačku.

Siedmy ročník Zejdeme sa na hambálku je realizovaný s finančnou podporou  Ministerstva kultúry SR, Pozagas a.s., Raiffeisen bank a AutoDay. Organizátorom je Mestské centrum kultúry v Malackách a Divadlo na hambálku.

-ts-

Plagát (9,8 MB)

Ďalšie
Voľný čas
Spoločnosť
Celomestské podujatia
Kultúra
6. 12. 2023
Horí prvá sviečka na adventnom venci

Kostolom Nepoškvrneného počatia Panny Márie v Malackách sa vnedeľu 3. decembra niesli tóny…

Zobraziť celý článok
Bezpečnosť
Oznamy
4. 12. 2023
Plán činnosti vo vojenskom obvode na mesiac december 2023

ilustr. foto: www.mod.gov.sk Kompletné info na www.mosr.sk

Zobraziť celý článok