Nádhernú lokalitu Troch dubov už čistili dobrovoľníci a pracovníci mesta od čiernych skládok mnohokrát. S takýmto niečím sa tam však zatiaľ nestretli.
Včera našli pri ohnisku, ktoré je tu zriadené pre verejnosť, úplne rozobratý automobil. Okrem speňažiteľných častí tu bolo všetko. Kuriozitou je, že majiteľ auta si v jeho rozobratých častiach nechal kompletne celé doklady od vozidla.
Pracovníčka mesta privolala na miesto políciu, ktorá totožnosť muža z Malaciek overila. Nešlo o kradnuté auto ani o auto pochádzajúce z trestnej činnosti. O založenie nelegálnej skládky však áno a za to hrozí páchateľovi pokuta. Prípad rieši polícia.
Text, foto: N. Slobodová
Prerušenie distribúcie elektriny v pondelok na Továrenskej
Západoslovenská distribučná, a.s. informuje, že dňa 29. júna (pondelok) bude na ulici Továrenská…
Športové hry malackej mládeže 2026
(55. ročník, máj 2026) Vrámci nášho tradičného podujatia si medzi sebou zmerali sily žiaci…