28. 5. 2018
V Plaveckom Štvrtku sa bude diskutovať o zdravej strave
Komunitné centrum Plavecký Štvrtok pozýva na prednášku spojenú s diskusiou s názvom Jedlo ako liek, ktorá sa uskutoční v stredu 30. mája o 16.00 h v budove zdravotníckeho strediska v Plaveckom Štvrtku. Dozviete sa, čo robiť pri udržaní hmotnosti, ako správne chudnúť, čo je naozaj zdravé, ale aj ako vyskladať stravu pre deti, dospelých a seniorov.  Prednášku povedie lektorka Viera Klčová, odborná dietologička a špecialistka na liečebnú výživu. Vstup je voľný.

Viac informácií nájdete v prílohe.

-red-
Ďalšie
Šport
23. 6. 2026
Dárius šokoval konkurenciu

Vyrastá nám ďalší športový talent. Volá sa Dárius Tyuska, má 5 rokov, anedávno sa postavil na…

Zobraziť celý článok
Šport
23. 6. 2026
Naši footgolfisti na majstrovstvách sveta

Majstrovstvá sveta vo footgolfe sa podobne ako tie futbalové, konajú raz za štyri roky. Tie…

Zobraziť celý článok