V piatok 7. augusta od 14. hodiny sa bude v budove Mestského úradu Malacky (vrátane prístavby) vykonávať deratizácia.
Deratizácia sa týka všetkých priestorov. Dovoľujeme si preto upozorniť obyvateľov, že v piatok po 14. hodine budú zatvorené aj všetky ordinácie sídliace v budove MsÚ.
-MsÚ-
MsCSS hľadá zamestnanca na pozíciu účtovník/účtovníčka
Mestské centrum sociálnych služieb hľadá zamestnanca na pracovnú pozíciu s názvom: účtovník…
Kuchyňa na Dérerke stále dýcha novotou
Končiaci sa školský rok znamená, že Základná škola Dr. J. Dérera má za pomaly sebou prvý rok…