MsÚ Malacky oznamuje, že v piatok 24. júla od 14. hodiny bude budova miestneho úradu na Radlinského ulici zatvorená z dôvodu plánovanej deratizácie a dezinsekcie. Túto povinnosť ukladá správcom a majiteľom nehnuteľností zákon č. 355/2007 o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia.
Deratizácia a dezinsekcia sa týka všetkých priestorov, t. j. v piatok po 14. hodine budú zatvorené aj všetky ordinácie sídliace v budove MsÚ.
Ďakujeme za porozumenie.
MsÚ
Dárius šokoval konkurenciu
Vyrastá nám ďalší športový talent. Volá sa Dárius Tyuska, má 5 rokov, anedávno sa postavil na…
Naši footgolfisti na majstrovstvách sveta
Majstrovstvá sveta vo footgolfe sa podobne ako tie futbalové, konajú raz za štyri roky. Tie…