16. 10. 2013
V CVeČku si deti vyrábali tekvice
Napriek tomu, že nám počasie v piatok 11.10. neprialo, akciu s názvom Tekvicové strašidlá sme úspešne zdolali – samozrejme aj spolu s vami. Všetko sa odohrávalo v duchu tekvíc, strašidielok a atmosféry v prítmí,
čo dodalo nášmu spoločnému stretnutiu nenapodobiteľný ráz.

Tekvičkové podujatie v podvečer otvoril zábavný a strašidelný kúzelník Peter, ktorý dostal deti do toho správneho varu. A to zďaleka nebolo všetko! Deti si vlastnými rukami samé „vyčarovali“ svoj strašidelný klobúčik na hlavu a v tejto skvelej nálade sme pokračovali aj pri výzdobe tekvičiek v duchu jesenných farieb a ozdôb. A nám je všetkým jasné, že za tvrdú prácu patrí aj odmena!

Všetky kreatívne výtvory sa na záver zapojili do súťaže o milé darčeky, ktoré budú deťom pripomínať onen strašidelný cvečkovský večer. Nenecháme vás predsa odísť bez pamiatky na nás! A ako vždy – nenechali sme vás ani o hlade. „Milé“ pani čarodejky nakladali čerstvo upečené jablkové štrúdle tak rýchlo, až sa im za metlou prášilo. Pridali k tomu ešte kvapku bosorkinho punču a zo všetkých detí sa okamžite stali malé strašidielka z krajiny Cvečko.

A aby ste sa aj navonok stali, aspoň na chvíľku, ozajstnými strašidielkami, váš čarodejný obraz sme dotvorili maľovaním na tvár. Naozaj veľkolepá akcia! A ak ste tam náhodou neboli, môžete iba ľutovať. Tak…stretneme sa nabudúce!

Text, foto: -cvč-
Ďalšie
Šport
23. 5. 2024
Boxer Niko Sivák má republikový bronz

Komárno, 204 boxerov z 51 oddielov zcelého Slovenska – to boli majstrovstvá Slovenska vboxe žiakov…

Zobraziť celý článok
Práca
Oznamy
23. 5. 2024
Okresný súd Malacky vyhlasuje výberové konanie na pozíciu vyšší súdny úradník

Okresný súd Malacky informuje o voľnom štátnozamestnaneckom mieste v dočasnej štátnej službe vo…

Zobraziť celý článok